INFORMACJE OD ADMINISTRACJI

regulamin, bieżące sprawy, informacje od administracji

Re: INFORMACJE OD ADMINISTRACJI

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2020, o 21:06

Pamiętajcie o zmianie czasu na forum z zimowego na letni!
Oto ścieżka:
Panel użytkownika -> Ustawienia -> Ustawienia prywatne -> Czas Letni -> Tak
:givelove
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Slonce
Scarlett

Podziękował : 530 razy
Otrzymał podziękowań: 2256 razy

Postprzez Scarlett » 9 maja 2020, o 11:29

Doszły mnie informacje, że pojawiły się jakieś insynuacje, jakoby zablokowałam niektórym użytkownikom dostęp do działu „Techniki PP”.
Wystarczy przestać cichaczem podglądać nas jako gość i zalogować się na swoje konto, by odkryć, że dział „Techniki PP” jest widoczny dla osób zalogowanych (trzeba mieć konto i zalogować się by go czytać). Nie usuwam niczyich kont, poza tym jeśli ktoś ma takie wyraźne życzenie. Można dostać bana, ale trzeba naruszyć bardzo poważnie regulamin – nie pamiętam abym komuś dała za coś bana. Jedynie ostrzeżenia leciały. I to nie za to czy kogoś lubię czy nie...
Doprawdy nie mam pojęcia jak ludzie, którzy nazywają się "prawoprzyciąganiowymi", są w stanie przez kilka lat (!) ciągnąć za sobą jakieś nieporozumienia, żale, uprzedzenia, złości. Przecież to na nich samych się odbija. To nie jest człowiek świadomy. Nie wystarczy tylko poznać teorię, robić techniki i zbijać własne przekonania. Przede wszystkim trzeba zacząć od wybaczenia sobie i innym. Nie ma nic gorszego niż dawne urazy i uprzedzenia. Chyba widać jak wygląda świat pełen gniewu. Dlaczego ktoś, kto chce być świadomy (wnioskuję, że chce taki być skoro czyta to forum), nosi w sobie taką energię? Być może to jest właśnie odpowiedź na pytanie „Dlaczego w jednym, jedynym elemencie, mi się nie udaje?”.
Można się lubić albo nie lubić, można się zgadzać albo nie zgadzać, można mieć spięcia albo i nie, ale należy zostawiać to za sobą. Ja nie mam do nikogo o nic żalu i chyba wiedzą to osoby z którymi od dawna nie miałam kontaktu a jak zaczynamy rozmawiać to nie wracamy do starych niesnasek i zachowujemy się jakby ich nie było.
Wiele rzeczy zostawiam za sobą, jestem inną osobą niż 3,4,5 lat temu. Jestem w innym miejscu niż byłam lata temu (więc przywoływanie postów sprzed 4 lat jest dość słabe). Kiedyś poleciałbym komuś kurs X, a dziś na przykład bym go już nie poleciła.
Naprawdę współczuję myślenia, że postanawiam się na kimś mścić i specjalnie blokować komuś dostęp do forum :roll: Forum jest jak ziarnko piasku na pustyni jeśli chodzi o moje życie.
Jedyne co jest w życiu stałe to zmiana więc zmieniajcie się i uwierzcie, że to możliwe.
Poza tym nawet jeżeli ktoś mnie aż tak bardzo z powodu jakiejś dziwnej pierdoły i uprzedzeń nie lubi, to niech odróżni mnie prywatnie, od Scarlett będącą adminem forum. Jakiekolwiek moje sympatie czy antypatie nie wpływają na forum. Bądźmy poważni, naprawdę… Bo chyba nigdzie nie nauczyłam się tyle o ludziach jak właśnie na forum.
Zróbcie sobie jakąś hoponkę, EFT, radykalne wybaczanie, czy co tam jeszcze jest i spuśćcie ciśnienie. 10kg mniej :kwiatek

A teraz gwoli wyjaśnienia wątku…
Po konsultacji z moderatorami, zdecydowaliśmy, że dział "Techniki PP" dostępny będzie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Jak długo? Na ten moment na czas nieokreślony. Wiąże się to z kopiowaniem i przerabianiem treści forum oraz innymi, przykrymi wydarzeniami mającymi miejsce w ostatnim czasie. Najważniejszy dział - Prawo Przyciągania na co dzień - pomagający w prawidłowym zrozumieniu PP pozostaje otwarty dla wszystkich. Pozostałe działy takie jak relacje międzyludzkie w kontekście PP, zdrowie i świadomość ciała w kontekście PP oraz pieniądze i kreowanie obfitości, również pozostają otwarte.
Wierzymy, iż techniki nie są najważniejsze na tej drodze, a jedynie pomagają nam w dojściu do celu i mogą być świetną zabawą.
Korzystanie z forum jest bezpłatne, a na zarejestrowanych użytkownikach nie ciąży żadna konieczność udzielania się. Do tej pory dostępne było wszystko poza działem propozycji i spotkań oraz wspólnego czatu na którym sobie „plotkujemy” o pierdołach. Chciałam choć trochę dać więcej użytkownikom, którzy rozwijają forum i dzielą się swoimi doświadczeniami i cennymi lekcjami. Poza tym jesteśmy w trakcie „Kwantowej soboty”, a dział dla zalogowanych pozwoli nam swobodniej pisać o efektach, otworzyć się.
Ze swojej strony możemy zaprosić do rejestracji - zwłaszcza osoby, które mailowo brały udział w kwantowych procesach.

Peace&Love :givelove
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 6
Anka12, AnnMargaret, Capra, domi, Nathalie, Revine
Scarlett

Postprzez Scarlett » 15 maja 2020, o 07:51

Serdecznie dziękujemy użytkownikom, którzy przekazali swoją "cegiełkę" na opłacenie domeny (czyli nazwy: prawoprzyciagania.net) na następny rok <33
W związku z tym informuję, że dzięki Wam domena została przedłużona o kolejny rok :bear
Pozostałą kwotę "zamrażam" do lipca/sierpnia, kiedy przyjdzie faktura za serwer i dołożę ją do tamtejszej opłaty.
Jeśli ktoś jeszcze chciałby wspomóc forum, dam znać po przyjściu faktury.

Dziś wieczorem na każdego wpłacającego będzie czekała na mailu mała niespodzianka jako podziękowanie za wkład w forum - mam nadzieję, że Wam się przyda <3
Jednocześnie informuję, że gdyby ktoś z wpłacających chciał zajrzeć na fakturę, to oczywiście mogę też udostępnić fragment z kwotą i tym, za co naliczona była opłata.

Jeszcze raz dziękujemy :bear :givelove
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 22 maja 2020, o 23:57

Art. 1. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
1. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór).

(...)

Art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.
3. Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej w inny sposób niż określony w ust. 1 lub 2 narusza cudze prawa autorskie lub prawa pokrewne określone w art. 16 autorskie prawa osobiste, art. 17 prawo twórcy do korzystania z utworu i rozporządzania nim, art. 18 wyłączenie spod egzekucji autorskich praw majątkowych i prawa do wynagrodzenia, art. 19 wynagrodzenie za zawodową odsprzedaż oryginalnych egzemplarzy utworu plastycznego lub fotograficznego ust. 1, art. 191 wynagrodzenie za zawodową odsprzedaż rękopisów utworów literackich i muzycznych, art. 86 prawa artysty wykonawcy, art. 94 fonogram, wideogram ust. 4 lub art. 97 prawo do nadań programów, albo nie wykonuje obowiązków określonych w art. 193 obowiązki w zakresie wypłaty wynagrodzenia i odpowiedzialność sprzedawcy ust. 2 lub art. 20 opłaty uiszczane przez producentów i importerów urządzeń reprograficznych i nośników do tych urządzeń ust. 1–4,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Każdy mój długi post traktujący o istocie prawa przyciągania oraz nagrania są przejawem mojej twórczości oraz pracą, którą włożyłam w ich stworzenie (poza postami, które są typową dyskusją na forum).
W związku z powyższym informuję, że w przypadku zauważenia plagiatu, przywłaszczenia a także przerobienia tychże postów, wraz z adwokatem będę dochodziła swoich praw.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 5
Anka12, Clover, Infinity, JaneDoe, Revine
Scarlett

Postprzez Scarlett » 6 cze 2020, o 17:56

:!: Uwaga! :!:

W dniu 06.06.2020 roku, zmianie uległ regulamin forum.
Każdy zarejestrowany użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z jego treścią.
Zarząd forum nie ma obowiązku odpowiadać na roszczenia wynikające z nieznajomości regulaminu.

Link do regulaminu: viewtopic.php?f=34&t=475
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 7 cze 2020, o 16:13

W związku z koniecznością wykonania prac technicznych (aktualizacja serwera), forum może być niedostępne w nocy z 8 na 9 czerwca (ok. 2-3h).
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia strona

Powrót do Dział informacyjny