Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez Scarlett » 7 sie 2019, o 22:27

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1943 razy

Postprzez Born1975 » 8 sie 2019, o 01:25

Skończyłem oglądać 6 sezon The 100. O ile w poprzednich sezonach czasem było czuć lekki przesyt, to w tym sezonie czuję spory niedosyt. Pozostaje czekać na 7 sezon, który prawdopodobnie ma być ostatni, ale kto tam wie. Z tego, co się orientuje, to książka, na podstawie której kręcony jest ten serial, to trylogia, a 5 pierwszych sezonów tyczyło się pierwszej części owej trylogii. Jeśli kolejne sezony będą równie dobre, co sezon 6, to niech ich nakręcą i z 15 :D

Drugim serialem, który obecnie oglądam, jest The Outpost. Zobaczyłem 4 odcinki drugiego sezonu i stwierdzam, że napięcie z odcinka na odcinek jest coraz większe. Drugi sezon jest znacznie lepszy niż pierwszy. Być może nawet dorówna Kronikom Shannary, a kto czytał mój post o tym serialu, to wie, że byłem nim zachwycony.

Trzecim i ostatnim serialem, który obecnie oglądam, jest Krypton. Pierwszy sezon był dobry, ale drugi sezon jest jeszcze lepszy. Akcja dzieje się przed narodzinami Supermana na tytułowym Kryptonie. Dla fanów filmów o Supermanie czy Supergirl pozycja obowiązkowa.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez magicmind » 8 sie 2019, o 16:51

Polecam serial The Boys dla osób które lubią klimat The Watchmen. Czarny humor i pastisz filmów o superbohaterach.
Swoją drogą niebawem też ma wyjść serial The Watchmen ciekawe czy będzie równie dobry jak film.

Ostatnio miałem fazę na kino przełomu 80/90 lat i zobaczyłem Robocopa jedynkę i dwójkę, polecam.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 419 razy

Postprzez Born1975 » 9 sie 2019, o 22:30

Nowy film Patryka Vegi "Polityka"- po zobaczeniu zwiastuna stwierdzam, że zapowiada się bardzo ciekawie.

Born1975

Postprzez magicmind » 12 sie 2019, o 16:41

Dom z Papieru, skończyłem pierwszy sezon. Całkiem spoko.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez mrO » 17 sie 2019, o 09:28

Pewnego razu... w Hollywood
Jak dla mnie świetny film i chętnie do niego wrócę. Można spotkać się z opiniami że przegadany, ale moim zdaniem to dziwne idąc na film tego reżysera "nie oczekiwać" długi rozmów, które jak w każdym jego filmie są świetne.
Bardzo dobre role, świetny klimat i zakończenie w "Tarantinowskim" stylu
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Postprzez magicmind » 23 sie 2019, o 10:40

Nowy film Tarantino " Pewnego razu w Holywood" to mistrzowska zabawa z widzem i hołd dla kinematografii. Dla fanów Tarantino, Di Caprio i Pita oraz koneserów historii kina będzie to świetna zabawa. Dla przeciętnego widza pierwsze 60% filmu mogą okazać się śmiertelnie nudne.
Szacun dla Quentina za finał. Takiego zagrania się nie spodziewałem i bardzo ciekawiło mnie jak opowie historie tragedii Polańskiego.
magicmind

Postprzez magicmind » 15 wrz 2019, o 21:55

Polecam film Władca Much, ciekawy obraz tego ja rodzi się zło
magicmind

Postprzez Born1975 » 5 paź 2019, o 23:25

"God Friended Me opowiada historię ateisty, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami po tym, gdy Bóg stał się jego przyjacielem na Facebooku. Jego doświadczenie zmienia życie każdego, z kim się kontaktuje. Serial ma poruszyć kwestię wiary, nauki i sensu istnienia w humorystyczny sposób."

Na mojej skali ocen 10/10.
Born1975

Postprzez magicmind » 10 paź 2019, o 22:05

Polecam Krzysiu gdzie jesteś? , niezwykle ciepły,zabawny,wzruszający i inspirujący film.
magicmind

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje