URODZINY FORUM – KONKURS Z NAGRODAMI!

regulamin, bieżące sprawy, informacje od administracji

URODZINY FORUM – KONKURS Z NAGRODAMI!

Postprzez Scarlett » 14 kwi 2020, o 17:38

14 czerwca minie 6 lat od powstania forum – naszej wspólnej skarbnicy wiedzy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was po raz pierwszy konkurs z nagrodami.
Poniżej wszelkie informacje o konkursie, a jeśli czegoś brakuje to proszę śmiało pisać w postach lub na maila :) W końcu konkurs organizujemy dopiero pierwszy raz :)

ZADANIE KONKURSOWE:

Zadaniem konkursowym jest wykonanie swojej mapy marzeń. Forma wykonania dowolna. Nie narażamy Was na koszty jakim jest tablica korkowa i wycinanki z gazet. Tablica może być wykonana w programie graficznym. Jeśli ktoś ma tablicę korkową i chce się bawić manualnie, może wykonać zadanie w ten sposób. Można też tablicę namalować. Lub jakkolwiek chcecie. Tak jak wspomniałam – forma dowolna.
Wykonaną pracę w postaci dokładnego (!) screena (praca z programu graficznego), zdjęcia (prace wykonane manualnie – namalowane lub zrobione na tablicy) należy przesłać na maila administracja@prawoprzyciagania.net lub jako załącznik na PW do mnie lub do mrO.

DO WYGRANIA:
:arrow: pakiet książek polecanego na forum Wayne’a W. Dyer’a:
- Pokochaj siebie
- Kieruj swoim życiem
:arrow: unikatowy kubek z logo forum (pojemność 300 ml)
:arrow: unikatowy notes z logo forum (format A5, twarda oprawa wykończona miękkim materiałem)
:arrow: programowanie podświadomości, z którego korzystałam i opisywałam swoje efekty (do wyboru jedno z dwóch: na pieniądze lub na miłość)

WARUNKI KONKURSU:
:arrow: w konkursie mogą wziąć udział użytkownicy forum (poza administracją i moderacją) oraz niezarejestrowani goście. Każdy może wysłać tylko jedną pracę.
:arrow: konkurs podzielony jest na etapy:

ETAP PIERWSZY: od dnia ogłoszenia konkursu do 31.05.2020 trwa etap wykonywania i wysyłania prac. Prace wysłane po tym terminie nie będą już przyjmowane do konkursu.

ETAP DRUGI:
od 01.06.2020 do 14.06.2020 (czyli aż dwa tygodnia) trwa etap głosowania. Nadesłane prace zamieścimy anonimowo w nowym wątku pt. „Konkurs na sześciolecie – GŁOSOWANIE). Każda praca zostanie opatrzona wyłącznie numerkiem. Do wątku przyklejona zostanie ankieta z numerem pracy. Głosowanie w ankiecie będzie anonimowe, a praca opatrzona numerkiem (aby nie było wiadome kto jest wykonawcą). Głosowanie jest możliwe tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Głos będzie można oddać tylko raz.

ETAP TRZECI: 14.06.2020 o godz. 19:00 głosowanie zostanie zamknięte, a zwycięzca zostanie ujawniony z nicku (lub jeśli będzie to niezarejestrowany gość, podamy tylko imię).

:arrow: Zwycięzca będzie musiał odezwać się do nas w sprawie wysyłki nagród. Dla zachowania Waszej prywatności paczkę będziemy nadawać do paczkomatu InPost. Jeśli zwycięzca będzie mieszkał za granicą lub nie będzie miał paczkomatu w pobliżu, wysyłka będzie przez Pocztę Polską. Wysyłka oczywiście na nasz koszt. Programowanie zostanie wysłane mailem.

Pytania, sugestie - można pisać :)
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU :monkey
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 10
Amazonka, Anka12, Born1975, Capra, domi, olik, qetsiyah, Slonce, TheMe, violet_vill
Scarlett

Podziękował : 530 razy
Otrzymał podziękowań: 2256 razy

Re: URODZINY FORUM – KONKURS Z NAGRODAMI!

Postprzez Scarlett » 29 maja 2020, o 19:34

Czekamy do niedzieli :gift
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 530 razy
Otrzymał podziękowań: 2256 razy

Powrót do Dział informacyjny