Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Anka12 » 19 lis 2019, o 15:16

Przyciągnięcia październikowo-listopadowe:
- kilka pomocnych i życzliwych osób, kiedy była taka potrzeba :przytul:
- prezent bez okazji: bardzo rzadkie wydanie płyty, o której marzyłam ( pierwsze, nie reedycja) :mrgreen:
- niespodziewana (a może jednak? 8-) ) i duża dodatkowa kwota pieniędzy
- udany egzamin, dzięki któremu mam dodatkowe możliwości :sun
- sprzedaż kolejnego obrazu :parrot
- kilka miłych podarunków bez okazji :pingwin

:twohearts
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D

Za ten post autor Anka12 otrzymał podziękowania - 2
mrO, Scarlett
Anka12

Podziękował : 478 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez Scarlett » 20 lis 2019, o 22:19

Miałam niewielką wadę wzroku. Miałam... Bo już nie mam ;)
Było to -0,50, które towarzyszyło mi od 11 lat. Ubierałam okulary, kiedy przychodziło mi patrzeć na coś z daleka - kino, wykłady, szkolenia, warsztaty. Pamiętam, że jakiś czas temu pomyślałam sobie, że chciałabym mieć całkowicie zdrowe oczy. I tyle.
Od ponad roku miałam inną pracę (o czym pisałam na forum) i w niej zaczęłam nosić okulary również do komputera (miały antyrefleksy). Właściwie chodziłam w okularach prawie cały czas, poza pobytem w domu. Jakieś parę miesięcy temu zaczęła mnie bardzo boleć głowa kiedy miałam na sobie przez dłuższy czas okulary. Myślałam, że od komputera wzrok popsuł mi się jeszcze bardziej, po 8 godzinach wzrok był zmęczony więc ciężko było mi coś stwierdzić. Poszłam do okulisty i okazało się, że... moja wada zniknęła. I stąd ból głowy (na zdrowe oczy nakładałam okulary korekcyjne). Minus połówki to bardzo niewielka wada więc nie widziałam świata w trójwymiarze jak w ogromnych wadach - stąd kompletnie nie odczułam, że coś jest inaczej.
Jedna wysłana myśl, bycie taką jaka jestem zawsze - po wadzie wzroku ani śladu. Co najwyżej mogę sobie ponosić zerówki ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Anka12, domi, Slonce
Scarlett

Podziękował : 521 razy
Otrzymał podziękowań: 2210 razy

Postprzez Dream Walker » 19 sty 2020, o 18:55

W zeszlym roku udalo mi sie zniszczyc moj dobrze zapowiadajacy sie, kilkuletni zwiazek (powod: brak poczucia wlasnej wartosci) i odepchnac prace, do ktorej juz zostalam przyjeta (nadmierny potencjal). A w tym roku udalo mi sie zniechecic kolege, z ktorym znajomosc przestala mi juz sluzyc (czas realizacji: 2 dni) oraz naklonic do kontaktu kumpla, ktory nie odzywal sie poltora roku (czas realizacji: kilka godzin). W ostatnich dwoch przypadkach niespecjalnie zalezalo mi na efekcie :mur:
Dream Walker

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez asyoyo » 20 sty 2020, o 21:23

Oprocz laptopa, ktorego dostalam od znajomego (prawie nowka, w firmie w ktorej on pracuje kupili nowe i stare mogli zabrac), mimo iz nie mowilam mu, ze mysle o zakupie nowego - myslalam ostatnio, ze fajnie by bylo kupic wiecej storczykow, bo parapety takie puste.. Dzis wchodze na eBaya na darmowe rzeczy w poblizu (cos mnietak natchnelo!) a tu w poblizu kobiecina oddaje 7 pieknych zdrowych storczykow i akurat napisalam pierwsza :D I moje parapety teraz sa caaaalkiem pelne :)

Za ten post autor asyoyo otrzymał podziękowanie od
Anka12
asyoyo

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Świetlista » 11 lut 2020, o 14:55

Kolor oczu ...tak wiem że brzmi dziwnie ale ...od zawsze miałam niebieskie oczy , jeszcze z 10lat temu na fotkach były niebieskie i pod to dobierałam cienie ... Od kilku lat przez myśl przebiegało mi że chciałabym mieć zielone oczy bo fajnie by wyglądały do czarnych włosów i bladej cery.No ale myśli myślami a życie życiem.Przed paroma dniami koleżanka która mnie malowała mówi a masz niebieskie (bo tak powiedziałam ) to zaszalejemy z kolorem zielonym bo cudny ...Położyła i efekt był mizerny a wręcz oko zgasło ...Myśli i myśli i popatrzyła na mnie mówiąc przecież Ty masz zielone oczy ,nie przyglądałam Ci się wcześniej bo mówiłaś że masz niebieskie ale masz zielone....

Za ten post autor Świetlista otrzymał podziękowanie od
Anka12
Świetlista

Podziękował : 430 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Postprzez przyciągaczka » 12 lut 2020, o 20:51

Najszybsze przyciągnięcie ever - mało nie padłam z wrażenia :bigsmile
Jestem nauczycielem i udzielam korepetycji i ostatnio jedna rodzina gdzieś się wyprowadzała i matka dziewczynki dzwoni, żeby mi powiedzieć, że nie będzie ona więcej przychodziła. Porozmawiałam i pomyślałam: w sumie trochę szkoda, muszę wrzucić jakieś nowe ogłoszenie bo skoro mi się zwolniło miejsce to trzeba kogoś znaleźć... ale że właśnie miałam wychodzić to stwierdziąłm - ok, potem to zrobię :D Poszłam pod prysznic, telefon został w pokoju. Wracam po dosłownie 10 minutach a tam sms z nieznanego numeru z pytaniem o możliwość korepetycji :D:D:D
przyciągaczka

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez przyciągaczka » 18 lut 2020, o 19:05

Forum zamiera... nikt się nie chwiali, no to ja się pochwalę :bigsmile

Dziś mi szczęka opadła do podłogi. Mianowicie, u mnie w pracy organizowane są cyklicznie wyjazdy - delegacje zagraniczne. Miejsc nie jest dużo, jedne sa bardziej atrakcyjne a inne mniej - ale tez super :D Nadmienię, że na to super super miejsce przewidziana jest jedna (JEDNA) rezerwacja na kilkadziesiąt osób. W dodatku miejsca są zaklepywane z półrocznym wyprzedzeniem i wbić się później nie ma szans.
No i do rzeczy. Mam jechać w jedno miejsce. Ok. Wszystko załatwione. Wówczas dostaję propozycję by pojechać na jeszcze jedną delegację. Termin taki, że nie bardzo mi pasuje, nie bardzo mi się chce, później też komplikacje z urlopem prywatnym itd. I tak w pracy mnie pytają czy chcę, ja tak w sumie nie wiem co robić, trochę fajnie, no ale nie do końca.... zwlekam, czekam i mówię, że jak kogoś innego znajdą to żeby brali inną osobę. I tak sobie w duchu mówię do siebie: no chyba, ze mi zaproponujecie to miejsce X :D (to takie fajne), ale wiem też że miejsce X jest zaklepane od dawna - więc mam myśli typu, że w sumie to mi to lata, nie to nie, mogę nie jechać na drugi wyjazd... I tak sobie trwam z tymi myślami KILKA DNI. Nagle przychodzi mi myśl następująca: aaaaa dobra tam, pojadę w to inne miejsce jak chcą, też bedzie super i w zasadzie czemu mam nie jechac na drugi wyjazd. Decyduję się że jadę. Wczoraj się decyduję. Dziś idę załatwiać papiery. A koleżanka: A może byś chciała jechac w miejsce X ? Właśnie się zwolniło miejsce, bo osoba która miała jechac ma jakies sprawy rodzinne w tym czasie :D:D:D

Na komentarz pt: Ale miałaś szczescie nie odpowiedziałam już nic :bigsmile :bigsmile :bigsmile
przyciągaczka

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Nathalie » 18 lut 2020, o 20:49

przyciągaczka napisał(a):Forum zamiera... nikt się nie chwiali, no to ja się pochwalę :bigsmile

Zauważyłam, że wiekszość ludzi woli się użalać zamiast pisać o osiągnięciach, o czymś to świadczy :( albo traktują przyciągnięcia jako oczywistość, też szkoda.
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowanie od
mrO
Nathalie

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez magicmind » 18 lut 2020, o 22:14

Nathalie napisał(a):
przyciągaczka napisał(a):Forum zamiera... nikt się nie chwiali, no to ja się pochwalę :bigsmile

Zauważyłam, że wiekszość ludzi woli się użalać zamiast pisać o osiągnięciach, o czymś to świadczy :( albo traktują przyciągnięcia jako oczywistość, też szkoda.

To ja się pochwalę, przyciągnąłem prace co dla mnie było sporym wyzwaniem ponieważ nie widziałem czym mógłbym się zająć.
Byłem w ciężkiej sytuacji bez wyjścia , która blokowała mój rozwój. Z jednej strony wypaliłem się w mojej branży i potrzebowałem zmiany, z drugiej kompletnie nie widziałem dla siebie zawodu bo generalnie to moim celem jest takie bogactwo , aby w ogóle nie pracować. Tak więc konflikt i opory wewnętrzne mnie męczyły.

W końcu wkurzyłem się i stwierdziłem ,że musi się coś w moim życiu zmienić i nieważne co to będzie za praca, ważne aby ta praca spełniała kilka warunków:
- abym był szanowany za to co robię
- aby była dobra atmosfera
- abym miał blisko i idealny dojazd
- aby ta praca pozwoliła mi się dalej rozwijać w PP
- abym się w tej pracy nie męczył i czas mi w miarę szybko mijał

No i udało się. Co ciekawe przez pierwszy miesiąc na okresie próbnym nic nie wskazywało na to ,że to praca dla mnie ,bo jedyny warunek jaki spełniała z listy to fakt ,że był do niej świetny dojazd (wsiadam do autobusu pod moim domem i w niecałe 15 min wysiadam pod samą firmą).
Ta praca to właśnie coś czego potrzebowałem.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 3
Anka12, Likana, Nathalie
magicmind

Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 427 razy

Postprzez mrO » 24 mar 2020, o 21:40

Samochód i to jeszcze za darmo. Nawet jeszcze za benzynę nie zapłaciłem, bo dostałem z pełnym bakiem. Planowaliśmy zakup, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku że wcale nam aż tak nie jest potrzebny :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Wenus21
mrO

Podziękował : 143 razy
Otrzymał podziękowań: 515 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień