Afirmacje i programowanie umysłu

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Afirmacje i programowanie umysłu

Postprzez Scarlett » 12 sie 2019, o 22:40

Dawno niczego nie programowałam, a już jakiś czas myślałam żeby to zrobić więc od dziś zaczynam nowy cykl :dance
Na coś, czego nigdy wcześniej nie poruszałam. Będzie to programowanie umysłu w formie połączenia utrzymywania prawidłowego przekonania na pewien temat + nagranych afirmacji przyciągających w tym temacie (jeśli ktoś nie słuchał nagrania o programowaniu umysłu i jego "zasadach" to odsyłam :arrow: https://soundcloud.com/forumppnet/afirmacje). W ścisłej współpracy z domi :bear
Dlaczego o tym wspominam skoro i tak nigdy nie mówię nad czym pracuję, a nawet jeszcze nie zaczęłam?
Otóż zawsze kiedy pracuję z gotowcami najpierw przesłuchuję treść. Często zdarza mi się coś wyciąć, coś dodać, coś łączyć (tak jak np. w tym programowaniu).
Wczoraj robiłam dokładnie to samo. Włączyłam nagrania, a w tym czasie powieszałam pranie, regulowałam brwi i inne pierdółki.
Po odsłuchaniu odbyłam rozmowę telefoniczną z mamą. O różnych błahych sprawach, przymiarkach sukni ślubnej, moim kocie i różnych sprawach... W pewnym momencie poczułam się jakaś poirytowana, rozdrażniona. Miałam wrażenie, że typowo w rozmowie zaczynają ścierać się moje przekonania, które mam OBECNIE po wielu latach pracy ze sobą, z jej przekonaniami (które miałam wiele lat, także w dzieciństwie, bo wyniosłam je właśnie z domu). Nie chciało mi się rozmawiać i zakończyłam rozmowę. Dziś rano zdałam sobie sprawę, że wczorajsze "próbne" odsłuchanie programowania sprawiło, że uaktywniła się moja złość. Jedno z przekonań mojej mamy jest przeciwieństwem tego nad czym pracuję w programowaniu. Moja podświadomość nie mogła znieść tego co mówiła mama. To budziło moją drażliwość, niechęć, przerwanie dalszej rozmowy. Podświadomość broniła się przed tym, co prawo przyciągania zaczęło już realizować dzięki jednorazowemu przesłuchaniu programowania.
Czuję, że będzie bardzo obficie :monkey
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
domi, wolves
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1929 razy

Postprzez domi » 13 sie 2019, o 18:10

Scarlett napisał(a):Dawno niczego nie programowałam, a już jakiś czas myślałam żeby to zrobić więc od dziś zaczynam nowy cykl :dance
Na coś, czego nigdy wcześniej nie poruszałam. Będzie to programowanie umysłu w formie połączenia utrzymywania prawidłowego przekonania na pewien temat + nagranych afirmacji przyciągających w tym temacie (jeśli ktoś nie słuchał nagrania o programowaniu umysłu i jego "zasadach" to odsyłam :arrow: https://soundcloud.com/forumppnet/afirmacje). W ścisłej współpracy z domi :bear
Dlaczego o tym wspominam skoro i tak nigdy nie mówię nad czym pracuję, a nawet jeszcze nie zaczęłam?
Otóż zawsze kiedy pracuję z gotowcami najpierw przesłuchuję treść. Często zdarza mi się coś wyciąć, coś dodać, coś łączyć (tak jak np. w tym programowaniu).
Wczoraj robiłam dokładnie to samo. Włączyłam nagrania, a w tym czasie powieszałam pranie, regulowałam brwi i inne pierdółki.
Po odsłuchaniu odbyłam rozmowę telefoniczną z mamą. O różnych błahych sprawach, przymiarkach sukni ślubnej, moim kocie i różnych sprawach... W pewnym momencie poczułam się jakaś poirytowana, rozdrażniona. Miałam wrażenie, że typowo w rozmowie zaczynają ścierać się moje przekonania, które mam OBECNIE po wielu latach pracy ze sobą, z jej przekonaniami (które miałam wiele lat, także w dzieciństwie, bo wyniosłam je właśnie z domu). Nie chciało mi się rozmawiać i zakończyłam rozmowę. Dziś rano zdałam sobie sprawę, że wczorajsze "próbne" odsłuchanie programowania sprawiło, że uaktywniła się moja złość. Jedno z przekonań mojej mamy jest przeciwieństwem tego nad czym pracuję w programowaniu. Moja podświadomość nie mogła znieść tego co mówiła mama. To budziło moją drażliwość, niechęć, przerwanie dalszej rozmowy. Podświadomość broniła się przed tym, co prawo przyciągania zaczęło już realizować dzięki jednorazowemu przesłuchaniu programowania.
Czuję, że będzie bardzo obficie :monkey

Ja też jestem przekonana, że będzie się działo :lol:
Ja aktualnie jestem w trakcie 3 cyklu pewnego programowania :banan Niby wydaje się dużo, bo to jest po 21 dni + po 7 dni przerwy, jednakże jeżeli czujecie, że są pewne przekonania/kwestie, które dalej budzą w was wątpliwości po jednym cyklu programowania, warto zrobić kolejny cykl, do czasu, aż poczujecie, że już styknie :D
Nie martwcie się, że "o jeeeju to tak długo trzeba robić? Ale misieniechce", bo to jest praca nad samym sobą, warta "wysiłku" oraz czasu, bo to WAM po programowaniu będzie lepiej.
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 193 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Scarlett » 13 sie 2019, o 19:11

Dokładnie :D
Największy problem jaki zauważyłam w tym aspekcie to chcenie wszystkiego na raz. Pamiętam jak pierwszy raz wspomniałam o tym jak zadziałało u mnie programowanie umysłu. I mimo że opisałam dokładnie jak powinno się to robić i dlaczego to i tak spora grupa osób chciała każdą dziedzinę życia w jednym nagraniu albo wykonywanie programowania po programowaniu, najlepiej co tydzień inne :devil Ludzie często nie rozumieją, że podświadomość działa na pewnych trybach i przede wszystkim trzeba wiedzieć jak działa i dlaczego, a następnie zrozumieć, że jeśli jakaś dwudziestolatka/trzydziestolatka/czterdziestolatka przez te dwadzieścia/trzydzieści/czterdzieści lat była programowana w jakiś sposób, to nie zmieni tego w tydzień. Aby do końca się przeprogramować i zaprogramować na coś nowego, potrzeba czasu. Osoby bez parcia na spokojnie z tego czasu korzystają :)
Kocham programowania mimo że są czasochłonne, bo według mnie to najlepsza metoda zmiany przekonań z jaką się zmierzyłam i najbardziej skuteczna. Wymagająca, ale wiadomo dlaczego - wspomniałam o tym. A jednocześnie idealnie programująca nowe wzorce będąc jednocześnie świetnym przyciągaczem. I tutaj znów skupiłabym się bardziej na niej jako PROGRAMOWANIU a nie upartym przyciąganiu czegoś.
Wczoraj jak wgrywałam swoje nowe programowanie to znalazłam na MP3 programowanie na miłość z którego skorzystałam. Aż miałam ciary bo to programowanie trzy miesiące później sprawiło, że jestem w najwspanialszym związku z najwspanialszym facetem, który założył mi na palec pierścionek i obecnie moim największym życiowym problemem jest wybór sukni ślubnej :lol:
domi wspomniałam o kolejnym cyklu... Pamiętam, że na miłość robiłam programowanie przez trzy miesiące, czyli 21+7+21+7+21. Niecałe trzy miesiące później stało się dokładnie to co było powiedziane w programowaniu, ale już tak dobitnie, że chyba jeszcze nic mi się tak słowo w słowo nie zaprogramowało i nie pierdyknęło jak tamto :lol:
A ja kompletnie się tego nie spodziewałam, nie czekałam. Byłam zajęta pracą, mieszkaniem, nowym miastem. Pamiętam, że nawet mówiłam wtedy domi, że "tak mi fajnie mieszkać samemu, że nawet jakbym przypadkiem się z kimś związała to nie chcę z nikim mieszkać" :lol:
Z góry mówię, że słuchając tego programowania nie czekałam na miłość, bo rozstałam się wcześniej z kimś. Po prostu trafiło mi w ręce fajne programowanie, a że i tak w nocy nic nie słyszę, bo śpię to sobie walnęłam :D
Od 2 lat miałam przepracowane programy chciejstwa i braku miłości - wiem, że niektórzy myślą, że ja się urodziłam wszystkowiedząca i wszystko mi w życiu przychodziło łatwo, w tym ogarnięcie PP, ale mało kto potrafi zrozumieć jak dużo nad sobą pracowałam, jaką frajdę mi to sprawiało i jaka była moja przeszłość i poprzednie związki (po których zresztą wiadomo jak się wyleczyłam - bo robiłam o tym nagranie).
Wspomniałam o pracy - pracę też przyciągnęłam. Programowanie zmieniające przekonania co do pracy robiłam też chyba trzy cykle, a w połowie trzeciego cyklu dostałam pracę więc tego cyklu nie dokończyłam :oops: W ciągu całego mojego budowania doświadczenia z programowaniami robiłam też programowania na pokochanie siebie, na wybaczanie i zapominanie urazów, na kontakty z podświadomością, nagrałam też własne programowanie, które zatytułowałam "Lustro", na karmę, a ponadto mam multum programowań na miliony innych rzeczy, ale mi się nie chce i wszystko sobie jest gdyby czasem coś mi się tak uaktywniło albo bardzo by mi się nudziło 8-)
Kocham tę metodę :D Jeśli wie się jak ją stosować i dokładnie tak się robi to podświadomość nie ma prawa nie przyciągnąć Ci tego co zostało zaprogramowane i realizować całego Twojego życia zgodnie z wgranymi programami. Bo tak ona działa. Bo każdy z nas idzie przez życie realizując wgrane programy. Tylko połowę z nich ma wgraną nieświadomie. Przyciągamy esencją przekonań, które mają określone wibracje.
Jeszcze raz polecam :banan
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
domi
Scarlett

Postprzez domi » 13 sie 2019, o 20:25

Podpisuję się pod wypowiedzią Scarlett "obiema ręcami i nogami" :lol: :kwiatek

Nic dodać, nic ująć.
Polecam w nocy słuchać programowania na głośniczku puszczonym cicho przy łóżku, o wiele lepiej się tak śpi (niż jak ze słuchawkami w uszach) jeśli oczywiście, macie taką możliwość.
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 193 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez cabochard » 15 sie 2019, o 15:48

Jakie możecie podpowiedzieć afirmacje na wzorce ofiary?
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Scarlett » 15 sie 2019, o 15:51

Napisz jakie to są wzorce ofiary? Jak się czujesz? Co to znaczy?
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez wolves » 15 sie 2019, o 21:47

Mi przydałoby się programowanie na pracę, bo znowu powtarzam schemat, ileż można :dance :wstydnis
a samo programowanie Paula np. bardzo lubiłam i sobie słuchałam, to było na samoocenę czy coś, mam to gdzieś jeszcze.
wolves

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Scarlett » 15 sie 2019, o 22:07

Ale jeszcze taką bardzo ważną rzecz muszę zaznaczyć, bo sporo osób do mnie pisze, że się zastanawia nad jakimś programowaniem albo że im nie działa itp.
Zasady programowania są proste! JEDNA RZECZ! Nie tysiąc pięćset na raz. JEDNA RZECZ. Najważniejsza na ten moment. I facet nie będzie najważniejszą rzeczą jeśli np. nie akceptuje się samej siebie albo nie ma się za żyć, bo jest się bezrobotnym.
A zatem kolejną bardzo ważną zasadą jest to aby zaczynać od siebie. Każdy z nas jest źródłem swojego pragnienia. Wszystko zaczyna się od każdego z nas. Przyciągamy esencją naszych przekonań, naszymi wibracjami. Nasze podejście do samych siebie, nasze uczucia do samych siebie generują to co przyciągamy. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli nie zmieni się nastawienia do siebie to wszystko inne będzie przyciągane adekwatnie do tego ile się z siebie daje. A co dobrego można przyciągnąć skoro źródłem pragnienia, źródłem wibracji jest osoba która się nie akceptuje, nie szanuje albo nie jest dla siebie źródłem (ten aspekt dotyczy wyznawców Wszechświata 8-) )?
Dlatego należy zaczynać od siebie samych, a potem dopiero pracować nad innymi przekonaniami związanymi z tym, co chcemy przyciągnąć. Dlatego często naciskam by programowanie traktować jako pracę z przekonaniami (starymi lub wgrywaniem nowych) a nie jako metody na dej-mi-to.
Kolejna rzecz cholernie istotna to JAK się programuje. 21 dni non stop, 7 dni przerwy, 21 dni non stop i tak dalej aż odczujemy zmianę przekonania w postaci zauważenia zmiany naszego nastawienia w konkretnej sytuacji lub po prostu odczujemy, że inaczej czujemy. Albo po prostu przestaniemy mieć opory i przyjmiemy rzeczywistość taka jaka jest (i wtedy pierdyknie!). W czasie słuchanie nie kombinujemy z milionem innych rzeczy które moglibyśmy programować. Dzień jest od wszystkiego co chcemy, a noc jest na odpoczynek ciała, a podświadomość która i tak nigdy nie śpi jest katowana.
Ja poza nocą włączałam też programowanie na drzemki.

Co do programowania miłości - bo o to też mam pytania. Nie programujemy miłości jeśli nie kochamy samych siebie i jeśli nie mamy zamkniętych etapów po starych związkach. Żeby przyciągnąć miłość trzeba być miłością, bo tak działa PP. Podobne przyciąga Podobne. To skrót PP, a nie jakieś tam wyświechtane slogany :D I przede wszystkim wyleczenie się po exach. Tylko wtedy jest się otwartym na nowy związek - bo inaczej wciąż będziemy przyciągać nieszczęścia, a nie miłość. Ja pracowałam nad leczeniem serca, uleczaniem trudnych związków i potem nad przyciąganiem miłości. I to jakieś półtora roku po uleczaniu serca :angel:
No! :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Oleander » 15 sie 2019, o 22:18

domi napisał(a):Podpisuję się pod wypowiedzią Scarlett "obiema ręcami i nogami" :lol: :kwiatek

Nic dodać, nic ująć.
Polecam w nocy słuchać programowania na głośniczku puszczonym cicho przy łóżku, o wiele lepiej się tak śpi (niż jak ze słuchawkami w uszach) jeśli oczywiście, macie taką możliwość.

no właśnie, wydaje mi się, że było poruszane, że lepiej żeby to były słuchawki. To prawda? Bo szczerze to ostatnio jak sobie puszczam swoje programowanie, to po 5 minutach usypiam, a rano budze się ze słuchawkami pod plecami i nie mam pojęcia czy mi wypadły już po odsłuchaniu afirmacji, czy jeszcze przed.... zatem głośniczek byłby wygodniejszy.
Oleander

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Scarlett » 15 sie 2019, o 22:30

Jak najbardziej może być głośniczek :) Podświadomość słyszy. I to bardzo dobrze, czasem nawet jak nasze ucho nie słyszy (tzw. nagrania podprogowe). Dlatego niekoniecznie muszą być słuchawki. Ja słuchałam i przez słuchawki i przez głośnik. Efekt ten sam, ale wygoda znacznie większa przez głośnik. Słuchawki gniotą, wypadają i plącze się kabel.
Polecam głośniczek JBL. Mam, starcza na kilka nocy programowania :) Tzn. pisząc "starcza" mam na myśli, że się szybko nie rozładowuje :P Poza tym wydaje mi się, że jestem bardziej wypoczęta słuchając przez głośnik niż bezpośrednio do ucha. Mózg odbiera dźwięk jak każdy inny szum - lodówki, samochodu za oknem. A podświadomość koduje słowa. Więc nie dość, że się wysypiam, to jeszcze programuje.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Oleander
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP