Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 23:27

Lwiczka podoba mi się, to że mnie nie atakujesz w bezpośredni sposób, zresztą ja w stosunku do Ciebie też tego nie robię :D

Co do Barsów, to nie mam pojęcia co to jest. Tam się chyba przykłada ręce, a to trochę przypomina B.S.M.

Forum istnieje po to, by się dzielić informacjami i ja to robię. Kto chce to sobie wyciągnie wnioski.

Teraz po Twoim ostatnim poście przyszła mi taka myśl do głowy, że wchodzimy na Mount Everest, ale Ty od południowej strony, a ja od północnej. Cel jest ten sam: dotarcie na sam szczyt, tylko trochę inną drogę każde z nas sobie obrało.

Teraz jeszcze co do rzeczy wysokowibracyjnych. Tak zgadzam się z Tobą. Różnica jest taka, że ja czytając wspomniane wyżej serwisy dostosowuję wiedzę stamtąd pochodzącą pod mój obraz wszechrzeczy. Tam się całkiem sporo pisze na tematy duchowe i sam nawet się czasem wypowiadam na ZnZ, ale bardzo rzadko, bo to nie moja bajka-ona tylko zahacza o mój świat.

Też jestem niezwykle otwarty. Jak to w Star Treku gadają, chce dotrzec tam dokąd nie doszedł jeszcze żaden człowiek. A przy okazji nieźle się bawię-od niedawna zmieniam swój charakter na totalne wyluzowanie. Nie wiem czy to widać, po postach, ale... coraz większe jaja sobie robię, a będę robić jeszcze większe :D
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 875 razy
Otrzymał podziękowań: 651 razy

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 23:44

Dokładnie, każdy ma swoją ścieżkę i przechodzi przez odmienne warianty rzeczywistości, spójne z jego Ja. Nigdy nie zmieniałabym tego akurat aspektu Wszechświata, mnie się ogromnie podoba, że tyle osób na forum reprezentuje inny, niż mój rodzaj energii :sun

Nawet posty niespójne ze mną czytam z ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że jestem świadoma, iż nie ma przypadków. Po prostu: cel mamy jeden i różne atrybuty do dyspozycji, by do niego dotrzeć ;-) Ludzi na forum traktuję przyjaźnie, ani razu też nie poczułam się przez kogokolwiek zaatakowana <3

I jestem z siebie dumna, bo to widoczny znak, że nie przyciągam już agresorów, a wcześniej zdarzało mi się to nader często :lol: Najwyraźniej było we mnie coś zaczepnego, zresztą już wtedy brałam za to całkowitą odpowiedzialność ;-)

Super, że jesteś coraz bardziej wyluzowany, przecież ta rzeczywistość ma być dla nas placem zabaw, a nie miejscem krwawych jatek :lol:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
Born1975
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 375 razy

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 23:48

Lwiczka napisał(a):Super, że jesteś coraz bardziej wyluzowany, przecież ta rzeczywistość ma być dla nas placem zabaw, a nie miejscem krwawych jatek :lol:

Taki biznes i to dosłownie. Muszę z tych rozmów na forum ułożyć scenariusz pod filmik. Potem wrzucę na youtube i zapodam na forum :D

Dobra kończymy OT :D
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Born1975

Podziękował : 875 razy
Otrzymał podziękowań: 651 razy

Postprzez Diament » 19 wrz 2016, o 14:42

Faith-majstersztyk (y)
Jak coś można uderzać do Ciebie po dodatkowe porady? ;)
Dziekuję za wątek :kwiatek
Diament

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez faith » 19 wrz 2016, o 17:04

Diament napisał(a):Faith-majstersztyk (y)
Jak coś można uderzać do Ciebie po dodatkowe porady? ;)
Dziekuję za wątek :kwiatek

Dziękuję również :kwiatek
Wiesz ;) prawdę powiedziawszy ja nie jestem specem od PP, cały czas sie ucze, testuje, poznaje td, ale jeżeli będziesz miała jakieś pytania o moją historię, jak sobie radzę czy coś, to śmiało :* postaram sie pomóc ;) jeżeli jednak będziesz miała bardziej "rozbudowane" pytania, to polecam napisać do Lwiczki :sun
To wspaniała, mądra kobieta, więc na pewno będzie znała odpowiedź na Twoje pytanie ;) mi również bardzo pomogła w wielu sprawach <33
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Za ten post autor faith otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
faith

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 124 razy

Postprzez Lwiczka » 20 wrz 2016, o 08:59

Faith, bardzo, przeogromnie Ci dziękuję! Ale moim zdaniem, masz znakomitą energię, wiedzę (i doświadczenie!), by udzielać wsparcia w tym właśnie temacie :*

Nie piszę tego jako rewanż! Po prostu widzę, jak doskonale pojęłaś prawidła działania PP, a Twoje wizualizacje to po prostu majstersztyk!!! :sun

faith
Lwiczka

Postprzez faith » 20 wrz 2016, o 10:56

Lwiczka napisał(a):Faith, bardzo, przeogromnie Ci dziękuję! Ale moim zdaniem, masz znakomitą energię, wiedzę (i doświadczenie!), by udzielać wsparcia w tym właśnie temacie :*

Nie piszę tego jako rewanż! Po prostu widzę, jak doskonale pojęłaś prawidła działania PP, a Twoje wizualizacje to po prostu majstersztyk!!! :sun

Ooo dziękuję pięknie, kochana <3 wczoraj wieczorkiem też sobie zrobiłam moją ulubioną wizualizację :devil lały sie łzy, oj lały :sun :devil
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Postprzez faith » 24 wrz 2016, o 16:22

To się naprawdę dzieje, kochani! Jestem tak szczęśliwa :kwiatek <33 :sun

Za ten post autor faith otrzymał podziękowanie od
Ada
faith

Postprzez Lwiczka » 24 wrz 2016, o 16:24

faith napisał(a):To się naprawdę dzieje, kochani! Jestem tak szczęśliwa :kwiatek <33 :sun

Właśnie sama myślałam, by podbić ten wątek! :sun Faith, no pewnie, że się dzieje, płynnie przechodzisz do wariantu rzeczywistości, gdzie masz doskonałe ciało :D

faith
Lwiczka

Postprzez faith » 24 wrz 2016, o 16:26

Lwiczka napisał(a):
faith napisał(a):To się naprawdę dzieje, kochani! Jestem tak szczęśliwa :kwiatek <33 :sun

Właśnie sama myślałam, by podbić ten wątek! :sun Faith, no pewnie, że się dzieje, płynnie przechodzisz do wariantu rzeczywistości, gdzie masz doskonałe ciało :D

<33 <33 <33 To jest niesamowite :kwiatek
Ja jestem niesamowita, moja droga jest niesamowita i to marzenie jest niesamowite :sun
faith

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała