Oczy - choroby,wady wzroku itp.

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Oczy - choroby,wady wzroku itp.

Postprzez Kmicic » 7 wrz 2016, o 22:10

Witam!

Ostatnio zaobserwowałem że pogorszył mi się wzrok.
I postanowiłem do zadać pytanie na Naszym forum czy ktoś zna może jakieś metody leczenia wzroku? niekonwencjonalne oczywiście np. dr. Batesa?

Pozdrawiam.
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Re: Oczy - choroby,wady wzroku itp.

Postprzez Born1975 » 7 wrz 2016, o 22:46

Kmicic16 napisał(a):Witam!

Ostatnio zaobserwowałem że pogorszył mi się wzrok.
I postanowiłem do zadać pytanie na Naszym forum czy ktoś zna może jakieś metody leczenia wzroku? niekonwencjonalne oczywiście np. dr. Batesa?

Pozdrawiam.

Jak znasz metodę Batesa, to po co Ci coś innego? Ale ok. Poczytaj książkę "Osioł w okularach czyli jak przejrzeć na oczy" ona nie jest o metodzie Batesa.
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Kmicic
Born1975

Podziękował : 876 razy
Otrzymał podziękowań: 650 razy

Postprzez Gania » 28 lip 2020, o 09:06

Ja znam jeszcze okulary ajurwedyjskie. Rzeczywiście po założeniu ich widzę o wiele wyraźniej, ale nie wiem, na ile faktycznie skutkują poprawą wzroku na stałe, bo krótko je używam. Czy ktoś z Was stosował metodę Batesa, a może jakieś inne? Jakie macie doświadczenia z poprawą wzroku?

Za ten post autor Gania otrzymał podziękowanie od
Agis
Gania

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez napek » 3 sie 2020, o 09:21

Jak znasz jezyk angielski to polecam https://endmyopia.org/ tam jest wszystko wyjasnione jak sie pozbyc wady wzroku.
Tutaj jest streszczenie
https://wiki.endmyopia.org/wiki/EndMyopia_Wiki
napek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez bondziorno » 10 lut 2021, o 14:38

To ja na lewe mam koło -4,5D i prawe koło -1,5D, a okulary nawet o słabszej mocy mnie irytują, nie mówiąc już o soczewkach, i widzę, że do bliży oko spina się jeszcze bardziej żeby dobrze akomodować, więc jasna sprawa, że jedyne wyjście jest takie, aby wzrok naturalnie widział ostro z każdej odległości :) Nikt prócz Scarlett nie chwalił się, że udało mu się poprawić wzrok, chociaż -0,5D u Scarlett to nic w porównaniu do mojego wyniku. Jeśli jej się udało to mi też się może udać nawet z pozornie tak wielkimi liczbami, ale to tylko liczby. Jestem pewny, że jestem w stanie ostro widzieć w ciągu kilku dni (tylko dobrze trzeba się o tym przekonać), więc będę ku temu dążyć, mimo informacji na endmyopia o tym, że innym to zabiera miesiące i lata. PP działa cuda prawda? PP to nie to samo co dwupunkt, ale może działać przecież z takim samym efektem, w końcu całe nasze życie to my sami i nasze przekonania :D
bondziorno

Podziękował : 13 razy

Postprzez Born1975 » 10 lut 2021, o 16:23

bondziorno napisał(a):Jestem pewny, że jestem w stanie ostro widzieć w ciągu kilku dni

Jesteś w stanie ostro widzieć natychmiast, ale to będzie chwilowe, potrwa kilka minut. To kwestia rozluźnienia. Natomiast trwały efekt wymaga jednak czasu- u różnych osób bywa to różnie, ale zazwyczaj podaje się, że od dwóch tygodni do kilku miesięcy w przypadku stosowania metody Batesa. W przypadku innych metod nie wiem, np. okulary ajurwedyjskie dają efekt po ich założeniu, ale jak je zdejmiesz, to znów widzisz nieostro. Dlatego stosując tylko okulary ajurwedyjskie poprawa wzroku może trwać bardzo długo w porównaniu do metody Batesa. Przekonania są pomocne, ale same przekonania to zazwyczaj za mało. I PP nie działa cudów, to nie jest jakaś magia, tylko naturalne prawo.
Born1975

Postprzez bondziorno » 10 lut 2021, o 18:07

A "ić" Pan :D znowu mnie ktoś na ziemie sprowadza, a ja tak lubię wmawiać sobie, że wszystko się da łatwo i przyjemnie. Cóż jak nie spróbuję to się nie dowiem, równolegle sobie robie co nie co z Batesa, nie patrzę się w słońce, ale rozluźniam kilka razy dziennie oczy wykonując koliste ruchy i mocno naciągając mięśnie, wtedy czuje lekki ból i w końcu rozluźnienie. Patrzę też się w dal, bo mam z okna taki fajny widok na ruchliwa ulicę. Do tego dobry nastrój i powinno coś zacząć się dziać.

Mówisz, że PP to naturalne prawo i nie magia, a jak tu na forum opowiadają, że ludzie chudną i rzeźbią sylwetkę od samych przekonań to magia to jest przecież :D
bondziorno

Postprzez Born1975 » 10 lut 2021, o 18:48

A robisz palming? To jest podstawowe ćwiczenie, które powinno być wykonywane. Sugeruje poszukać na FB i YT filmów Siergieja Litwinowa on fajnie to wszystko tłumaczy.
Born1975

Postprzez bondziorno » 10 lut 2021, o 20:45

Zrobiłem sobie opaskę, która zapewnia 100% ciemności i mogę nawet swobodnie otwierać oczy, niesamowity relaks dla oczu.
bondziorno

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała