PP a wygląd

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PP a wygląd

Postprzez quixivae » 23 lut 2019, o 18:23

Och... Wreszcie trafiłam na wątek, gdzie czuję się jak ryba w wodzie! <3 Sama mam kilka niedoskonałości, jednakże w pełni je akceptuję. Po bardzo długiej i wyboistej drodze wreszcie udało mi się pokochać siebie. Mówię to z całkowitym przekonaniem. <3 Mimo wszystko są aspekty, które chciałabym w sobie zmienić. Ze świadomym PP do czynienia mam od niedawna i chcę poeksperymentować, jak się będzie sprawdzać w sferach wyglądu. Oczywiście nie przywiązując do tego ogromnej wagi i nie czekać z lusterkiem w ręku na efekty. Po prostu za luzie. Zmiany są świetne. To fajna zabawa! :brawo :kwiatek
Co miłego mnie dziś spotka? :gift
quixivae

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Infinity » 12 maja 2020, o 11:03

Może dla niektórych zabrzmi to śmiesznie, ale wykreowałam wygląd (oraz charakter) mojej córki na długo przed tym, zanim się urodziła :)

Wiedziałam jak będzie wyglądać. Po prostu to wizualizowałam. Kolor oczu, włosów, co po kim będzie miała i.. jest właśnie taka. Jaka chciałam, żeby była :)

(o tym fajnie jest napisane w książce Odpowiedź Allana i Barbary Pease, o której dowiedziałam się kilka lat później :))

Dotychczas.. nad swoim wyglądem (poza regularnymi ćwiczeniami, zdrowym odżywianiem :hopsa ) nie pracowałam.

Dopiero niedawno zaczęłam bo tak naprawdę nie było to moim priorytetem.

Chcę popracować nad jedną przypadłością, z którą zmagam się od 3 lat i.. nad lekką zmianą wyglądu twarzy oraz ciała (np. zmieniając przekonanie, że lekkie przekroczenie mojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego czy pominięcie od czasu do czasu treningu nic nie zmieni i dalej zachowam szczupłą sylwetkę itp :))

Podsumowując, córeczka mi się udała :brawo Jeśli chodzi o mnie - dopiero zaczynam pracę. Jak będą jakieś fajne efekty, na pewno dam znać :)

Dziękuję za ten wątek. Zmobilizował mnie do stworzenia listy cech - wg mnie - idealnego wyglądu :>
Jestem wdzięczna za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
.
Jak może być jeszcze lepiej? :wnastroju

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowanie od
violet_vill
Infinity

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy

Postprzez vra » 22 cze 2020, o 11:33

Mam pytanie, czy dzięki pp mogę urosnąć? Jestem w wieku dojrzewania i wydaje się to logiczne, że rosnę, ale rosnę mało i wolno. Jednak jest pewien problem, który mnie bardzo martwi (związane jest to z rośnięciem) to chyba właśnie przez to nie mogę za bardzo iść w górę, tylko że nie umiem się go pozbyć. Zawsze, kiedy go na jakiś czas 'wyeliminuje' on powraca. :(
vra

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez qetsiyah » 22 cze 2020, o 13:51

Oczywiście, że możesz. Wszystko możesz. Sama w przeciągu ostatnich paru miesięcy, urosłam 3 cm, a po takim moim udawaniu, że faktycznie jestem wyższa ( gdzie idąc ulicą, np wyobrażałam sobie, że mam dłuższe nogi i w ogóle tak super wyglądam ) nagle zaczęłam dostawać wiele komentarzy:
że wyglądam na wyższą, że chyba urosłam. Feeling is the secret;)

Za ten post autor qetsiyah otrzymał podziękowania - 3
Infinity, TheMe, vra
qetsiyah

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez vra » 1 paź 2020, o 14:50

DLACZEGO MI SIĘ NIE UDAJE? Chcę urosnąć na razie pare cm, ale d*pa :mur: (próbuje urosnąć prawie od pół roku) . Nie mam jakiś złych przekonań, że coś mnie blokuje ani nic. Jeśli chodzi o to czy się zdrowo odżywiam lub wysypiam to tak, dbam o to. Myślę, że pół roku na to, aby dać sobie urosnąć chociaż 1 cm to wystarczająco dużo. Mam tu na myśli to, że wierzyłam (tak na prewdę wierzyłam), nie martwiłam się tym, dawałam sobie czas itp. Jeśli chodzi o wizualizację to tego nie robię bo po prostu czuje stres, że w tedy się nie uda itp. To wszytko wydaje mi się bez najmniejszego sensu... Ludzie mi mówią że urosłam, samej mi się tak wydawało, ale gdy dzisiaj starałam prze centymetrze to jak.by w miejscu stoje. Czemu inne rzeczy jeśli chodzi o PP przychodzą mi łatwo nawet niektóre związane z wyglądem a to jakoś nie może? CO JA ROBIE NIE TAK? :oops: Dlaczego innym udaje się zmniejszyć rozmiar stopy, czy zmienić kolor oczu (co jak.by z pozoru wydaje się nie.wykonalne) a ja nie mogę urosnąć co jest normalne w moim wieku... Proszę powiedzcie co ja mam robić bo po prostu chce mibsię płakać... :|
vra

Postprzez mrO » 1 paź 2020, o 17:19

ile masz wzrostu ?
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 152 razy
Otrzymał podziękowań: 631 razy

Postprzez vra » 1 paź 2020, o 18:50

Mam 154 cm.
vra

Postprzez mrO » 1 paź 2020, o 18:59

Powinienem również i zapytać o wiek, ale po co.

Pół roku ludzie starają się czegokolwiek nauczyć w PP. Cokolwiek przyciągnąć aby mieć chodź i namiastkę doświadczenia że to działa, a ty "zawodzisz się" że przez pół roku nie masz efektów w takiej rzeczy jak "wzrost", co brzmi jak dość trudne wyzwanie PP nawet i dla zaawansowanej osoby.
Pozwolę sobie założyć że jako osoba bez doświadczenia próbujesz się dosłownie porwać z "motyką na słońce".
Wiem że i tak marnuje tutaj swój czasz pisząc to co piszę bo "gdzieś przeczytałaś" że się da. Ktoś palnął jakąś głupotę, jakiś kołcz. DASZ RADĘ.
Tylko że podstawą PP jest akceptacja siebie i swojej sytuacji. Bez zaakceptowania tego w jakim miejscu jesteśmy nie ruszymy do przodu :)

PS jeśli chcesz coś urosnąć to zacznij się rozciągać, yoga jak najbardziej się nada. Również sprawdź czy masz coś takiego jak "przodopochylenie miednicy"
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 152 razy
Otrzymał podziękowań: 631 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała