Jakie książki polecacie?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Jakie książki polecacie?

Postprzez simone » 18 mar 2019, o 21:17

Szkoła Obfitości Barbary Ravensdale - jestem świeżo po lekturze i bardzo polecam
Obrazek

Za ten post autor simone otrzymał podziękowanie od
Świetlista
simone

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez cabochard » 1 kwi 2019, o 10:49

Polecam kolejną książkę Joe Dispenzy "Twoje nadprzyrodzone zdolności". Obszernie wyjaśnia w sposób naukowy, jak i dlaczego działa "życie tak jakby", omawia zagadnienie kwantowości, podaje konkretne sposoby jak efektywnie medytować. Bardzo dobra pozycja dla kogoś o logicznym podejściu.

Za ten post autor cabochard otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Świetlista
cabochard

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Postprzez Łukasz » 4 maja 2019, o 19:21

Jako że mamy wyjątkowo zimny weekend majowy, nie zrobiłem żadnego grilla, czy czegoś podobnego i wczoraj wieczorem siadłem sobie przeglądać Internet. Nagle zjawiła się w mej głowie myśl, powtarzana niekiedy na tym forum, że ,,człowiek kowalem własnego losu'', przeglądawszy internet pomyślałem: ,,a, wpiszę sobie tę frazę w Google''. Jako czwarta pozycja wyskoczyło mi to:
https://pl.wikisource.org/wiki/Kowal_w%C5%82asnego_losu

Jest to rozdział z ,,Opowiadań Buddyjskich'', Paula Dahlkego, niemieckiego propagatora buddyzmu. Sensem tej nowelki (jeśli traktujemy ją oddzielnie od reszty) jest nie tyle to, że tworzymy tę naszą rzeczywistość tylko aby niepotrzebnie nie kusić losu, doceniać co się ma, i nie przedobrzać niepotrzebnie, bo zaszkodzić może człowiekowi bardziej niż pomóc.
Łukasz

Podziękował : 5 razy

Postprzez niweleta » 5 maja 2019, o 19:18

Polecam książkę "A da się" Daniela Chidiaca. Niby taka książka motywacyjna, ale jednak coś więcej. Fajnie się czyta :)
niweleta

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Postprzez Slonce » 20 lip 2019, o 10:09

Polecam książkę "Uzdrawiająca moc serca" Barbary Ann Brennan. Bardzo fajnie wyjaśnia moc naszych przekonań, to jak tworzą się w nas schematy, dosięga naszego dzieciństwa, powiązań karmicznych - wyjaśnia programy, które sterują naszym życiem i wpływ naszych emocji na jego całokształt :)
Slonce

Podziękował : 220 razy
Otrzymał podziękowań: 264 razy

Postprzez Kmicic » 8 sie 2019, o 09:32

''Włam się do mózgu'' - Radosław Kotarski
Ciekawe spojrzenie na sposoby przyswajania wiedzy.

Polecam fajna lektura :)
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Postprzez Great Athlete » 19 paź 2019, o 12:24

Ja polecam Gra Życia I jak w nią grać. Potęga pidświadomości, Myśl I bogać się, Obudźw sobie olbrzyma
Great Athlete

Podziękował : 0 raz

Postprzez Garden » 13 kwi 2020, o 18:10

Polecam „Słowa mocy” Agnieszki Maciąg ...cudna <33
Czytając to odnosiłam wrażenie jakby autorka była na naszym forum ;)
Garden

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Nathalie » 14 kwi 2020, o 16:45

Garden napisał(a):Czytając to odnosiłam wrażenie jakby autorka była na naszym forum ;)

Mam w domu książkę :D
Ale nie o tym chciałam. Na forum trafilam juz bardzo dawno, tylko dlugi czas bylam tylko czytająca niezarejstrowana. Trafilam tu bo pewna osoba, ktora "zajmuje" sie PP a która kiedys czytalam mialam w bibliografii odnosnik do forum czyli posiłkowała sie tym co tutaj bylo napisane. Ta osobe nawet ktos polecala na forum nie zdajac sobie sprawy, ze poleca osobe ktorac poslikuje się czyimiś postami na forum aby mieć zasięg. Nawet jeśli ktoś podpisał skąd czerpał zrodlo (bo wiem ze Scarlett nie raz wytykala publicznie na fourm i mysle ze celowo by te osoby to przeczytaly, ze wie ze ludzie przerabiają posty z forum).Tylko chcialam zaznaczyc, ze bardzo duzo osob wlasnie korzysta z tego forum. Oczywiscie nie pisze tego o pani Maciąg. Trzeba pamiętać, że PP jest jedno i to samo i dziala tak samo więc ludzie po prostu to samo mogą pisać. Ale chodzi mi o to ze naprawdę w necie gdzie kazdy jest anonimowy moze sobie skorzystac z takich madrych tresci jak tutaj i czasem nawet nie podaje odnosika i linku. Przysiegam ze sie z tym spotkalam odnoscie forum i jest to bardzo nie fair w stosunku do autorow tych postow. Widzialam na yotubie slowo w slowo z postow niektorych roznych osob tutaj. I widzialam daty tych postow i wiem kiedy powstaly. Widzialam posty na blogach, na stronach. I apeluje do tych osob co tak robia zeby się powstrzymaly bo to czyjas praca. Bardzo dobra praca. A do uzytkownikow apeluje by wiedzieli, ze to ze ktos nie jest slawny i nie ma nazwiska Hicks, Vitale czy ktos tam jeszcze, nie ozancza ze nie ma wiedzy i ogromnej mocy sloich slow. Bo duzo tutaj osob mialo wplyw na moje zycie. Tylko te osoby nie wydaly ksiazek czy nie zarabiaja na youtube, a wiedze czesto maja wieksza skoro nawet inni sie nimi posilkuja. Tylko mysla ze moze nikt nie zauwazy bo to takie male forumko, trzeba kopac. A jak ktos ma otwarte oczy i znam forum na wylot to latwo moze takie rzeczy odkryc. Respect dla wszystkich was tutaj za wklad, prace i wciaz darmowe informacje i skuteczne oddzielenie od reklam.
Nie lubie wszystkiego z forum potwierdzac u jakis osobistosci bo czesto oni pewnie tez tu sobie szperaja. im wiecej dobrych informacji tym wiecej odnosnikow z forum. Warto zwrocic na to uwage.
dziekuje i pozdrawiam!!!! :kwiatek
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowania - 2
Anka12, mrO
Nathalie

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez Born1975 » 14 kwi 2020, o 17:43

Nathalie napisał(a):Ale chodzi mi o to ze naprawdę w necie gdzie kazdy jest anonimowy moze sobie skorzystac z takich madrych tresci jak tutaj i czasem nawet nie podaje odnosika i linku. Przysiegam ze sie z tym spotkalam odnoscie forum i jest to bardzo nie fair w stosunku do autorow tych postow. Widzialam na yotubie slowo w slowo z postow niektorych roznych osob tutaj.

Ja sam czasem cytuję moje własne słowa na YT lub FB, ale tylko moje własne. Może to je widziałaś. Ale ok, kończymy OT.

Polecam bardzo ciekawą książke: "Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia" Autor Arnold Schwarzenegger.

Obrazek
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 870 razy
Otrzymał podziękowań: 633 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje