Seriale i Filmy

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Seriale i Filmy

Postprzez JaneDoe » 4 cze 2020, o 14:02

mrO napisał(a):https://youtu.be/ww06yGPM7Kc
Jeden z najlepszych seriali jaki Netflix ma do zaoferowania. To że jest to anime wcale mu nie umniejsza, jest jeszcze lepsze.
Ponad to genialna ścieżka dźwiękowa.

Dzieeeeki! Lubie sobie puścić w tle jakieś anime co by język odświeżyć. Natomiast z anime na Netflixie polecam tez Castelvanie.

https://youtu.be/z0kaYs8SbMs
JaneDoe

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez Oleander » 4 cze 2020, o 16:19

JaneDoe napisał(a):
mrO napisał(a):
Jeden z najlepszych seriali jaki Netflix ma do zaoferowania. To że jest to anime wcale mu nie umniejsza, jest jeszcze lepsze.
Ponad to genialna ścieżka dźwiękowa.

Dzieeeeki! Lubie sobie puścić w tle jakieś anime co by język odświeżyć. Natomiast z anime na Netflixie polecam tez Castelvanie.

https://youtu.be/z0kaYs8SbMs

o tak, tak Castlevania to zdecydowanie mistrzostwo :D Chociaż czy amerykańską produkcje można tak nazwać? tak czy siak - świetne.
A Devilmana też na pewno obejrze <3
Oleander

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez JaneDoe » 5 cze 2020, o 16:59

Oleander napisał(a):
o tak, tak Castlevania to zdecydowanie mistrzostwo :D Chociaż czy amerykańską produkcje można tak nazwać? tak czy siak - świetne.
A Devilmana też na pewno obejrze <3

Ja nie jestem ortodoksyjna - jak puscze po japonsku to anime pelna geba ;D
JaneDoe

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez nina19888 » 7 cze 2020, o 08:05

https://youtu.be/6p8nuJ6-JDc

Fajny polski film, dawno mnie żadna historia tak nie wciągnęła. Jest na netflix.
Polecam
nina19888

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Grace » 11 cze 2020, o 12:22

pozostając trochę w klimacie miłości do samego siebie i otwierania się na możliwości , szukania związków i tak dalej na hbo ostatnio serial "love life", polecam :)
"Spakowałam manatki, ruszyłam po własny sen. I gdzieś czeka ten szczyt, czymkolwiek on jest. Masz gwarancję, że tam kiedyś spotkamy się. Wokół mnie tylu ludzi, chcę widzieć lepszy świat, mieć więcej zysków niż strat."
Grace

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Born1975 » 20 cze 2020, o 16:19

AnnMargaret napisał(a):A ja jestem ciekawa czy ktoś z Was oglądał "Devs" ? Serial porusza temat fizyki kwantowej i światów równoległych. Nietypowe sci-fi z wątkiem szpiegowskim. Wg mnie pięknie zrealizowany, pochłonęłam 8 odcinków w jeden dzień (y)

Świetny serial. Mnie słowo "Devs" skojarzyło się z sanskryckim "Dev", co oznacza Boga. Pierwsze 4 odcinki fajnie rozgrywają akcję, kolejne 4 to już faktycznie mają dużo wspólnego z fizyką kwantową. Moja ocena 9/10.

Zacząłem też oglądać "W głębi lasu". Serial ma bardzo pozytywne recenzje na obcojęzycznych stronach. Ja nie byłem w stanie dokończyć oglądania pierwszego odcinka, masakra straszna, więc nie polecam.
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 870 razy
Otrzymał podziękowań: 633 razy

Postprzez Scarlett » 20 cze 2020, o 18:45

Mi się "W głębi lasu" bardzo podoba - świetny, polski serial, który zdobywa też zagranicznego Netflixa :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 533 razy
Otrzymał podziękowań: 2271 razy

Postprzez Grace » 21 cze 2020, o 11:49

W głębi lasu też oglądałam może nie jest to wielkie wow ale wciąga :)
"Spakowałam manatki, ruszyłam po własny sen. I gdzieś czeka ten szczyt, czymkolwiek on jest. Masz gwarancję, że tam kiedyś spotkamy się. Wokół mnie tylu ludzi, chcę widzieć lepszy świat, mieć więcej zysków niż strat."
Grace

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Born1975 » 10 lip 2020, o 18:13

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kościół stawiał przed sądem zwierzęta podejrzane o opętanie przez diabła, czary czy coś podobnego?

Miłość i nienawiść, zdrada, intrygi i zabójstwa, seks i samobiczowanie. A w tle tego wszystkiego skarb Templariuszy. "La Commanderie" (polski tytuł "Komandoria") to ośmioodcinkowy serial, którego akcja dzieje się w średniowiecznej Burgundii. Kraj pogrążony jest w strachu z powodu zbliżającej się wojny i epidemii. Nadzieją dla miejscowych jest forteca Suwerennego Rycerskiego Zakonu Szpitalników św. Jana Jerozolimskiego z Rodos. Fort był swego czasu siedzibą Templariuszy, a obecnie mieszkają w nim nowi rycerze zakonni, którzy są równocześnie lekarzami i rolnikami. Starają się oświecić miejscową ludność i pomóc w codziennych problemach.

Serial w racjonalny sposób odpowiada na pytanie, które zadałem w pierwszym zdaniu tego posta, ale oczywiście nie zdradzę wam szczegółów. Moja ocena 10/10.
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 870 razy
Otrzymał podziękowań: 633 razy

Postprzez magicmind » 15 lip 2020, o 11:47

Nie wiem czy polecałem ale The Office (USA) , uwielbiam, najlepszy serial komediowy :D
dostępny na amazon pride

nie mogę wywalić tej muzyczki z głowy :bigsmile
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 439 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje