Malina!

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Malina!

Postprzez Malina » 20 maja 2020, o 20:47

Cześć! Przedstawię się i ja. Z prawem przyciągania zetknęłam się juz wcześniej w życiu, miałam kilka „incydentów” przyciąganiowych ale nigdy nie wiedziałam tak naprawdę czy coś się zadziało, bo o tym myślałam, wizualizowałam, czułam, itd. czy myślałam o tym, bo miało się to zadziać, nie wiem czy rozumiecie ;) a jak teraz trafiłam na forum? Jakiś czas temu znalazłam się w takim miejscu w swoim życiu, w którym uświadomiłam sobie, że mam głęboko skrywany (bo jestem postrzegana jako pewna siebie, przebojowa, co to nie da sobie w kaszę dmuchać :bigsmile )problem z samooakceptacją i poczuciem szczęśliwości z tu i teraz. Zaczęłam sięgać po lektury dotyczące pewności siebie i pokrewnych tematów. Znalazłam w nich afirmacje, pózniej wizualizacje. Zaczęłam czytać o tym w internecie i jakoś tak otarłam się również o prawo przyciągania, no i trafiłam tutaj jak po sznurku. I tak zgłębiam to forum i widzę, że jest wspaniałą inspiracją jeśli chodzi o to legendarne „odnalezienie siebie” :thinking na pewno wykorzystam Wasze historie, rady i lekcje, bo większość postów i odpowiedzi do nich jest bardzo motywujących jeśli chodzi o kierunek, do którego zmierzam :pingwin
Malina

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Malina!

Postprzez Slonce » 21 maja 2020, o 12:13

Witamy :kwiatek

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Malina
Slonce

Podziękował : 209 razy
Otrzymał podziękowań: 257 razy

Powrót do Powitania