LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

Postprzez mrO » 27 lip 2020, o 23:48

Ale czy szczytem osiągnięć w PP jest wyłącznie wygrana w lotto ?
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 152 razy
Otrzymał podziękowań: 631 razy

Postprzez Delta » 28 lip 2020, o 00:11

Dla Ciebie pewnie nie, dla mnie ten temat to zabawa ale są ludzie dla których najpierw poprawa warunków finansowych to priorytet. Tak myślę ;)
Oddycha tam ten człowiek w duszy tak zmartwiałej, którego usta nigdy nie wypowiedziały: to jest mój własny, mój ojczysty wszechświat!
Delta

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Oleander » 28 lip 2020, o 07:26

@Delta ja z chłopakiem gram :D dam znać jak coś wpadnie. Narazie tylko kilka trójek :P
Oleander

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Wenus21 » 28 lip 2020, o 12:17

Delta napisał(a):Dla Ciebie pewnie nie, dla mnie ten temat to zabawa ale są ludzie dla których najpierw poprawa warunków finansowych to priorytet. Tak myślę ;)

Na pewno jest wiele osób, których priorytetem jest poprawa sytuacji finansowej, ale wątpię, żeby takie właśnie osoby pierwsze co to leciały w totka zagrać :D

Dla zabawy okej :D ale robić jakiś cel życiowy z tego, że chce się zgarnąć duża kasę w totka hmmm delikatnie mówiąc nie jestem przekonana co do takiego podejścia :)
Ale kto co lubi różni ludzie mają różne zajawki w życiu :D
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez magicmind » 28 lip 2020, o 13:30

Delta napisał(a):Dla Ciebie pewnie nie, dla mnie ten temat to zabawa ale są ludzie dla których najpierw poprawa warunków finansowych to priorytet. Tak myślę ;)

i według mnie to jest świetne podejście. nie brać życia zbyt poważnie i bawić się jak najwięcej. gratuluję.
Jeżeli potrafisz na loteriach itp. wyłącznie dobrze się bawić to wróżę duży sukces :rock :brawo
Jak ktoś ciśnie w te gry bo ma obsesje wygrania/wzbogacenia się to , po pierwsze żadna przyjemność z grania a po drugie cieżko będzie mu osiągnąć sukces.

W ogóle uważam ,że klucz w PP i życiu to nie brać wszystkiego zbyt poważnie a potrafić czerpać przyjemność i umieć się bawić (y)
Ciekawość sprawia ,że wszystko staje się możliwe.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 2
Infinity, Świetlista
magicmind

Podziękował : 122 razy
Otrzymał podziękowań: 446 razy

Postprzez jabluszko88 » 28 lip 2020, o 14:20

Dokładnie. Dobra zabawa podczas uczestnictwa w tego typu grach, a obsesja w dążeniu do wygranej i zawieranie ogromnej ilości zakładów to dwie przeciwstawne rzeczy i rezultaty też są całkowicie różne. Chyba wszystko w tym temacie zostało już wcześniej napisane. Jedna osoba będzie notorycznie wygrywać, a inna, z niewłaściwym podejściem i oporami, nie wygra nigdy nawet symbolicznej kwoty.

Za ten post autor jabluszko88 otrzymał podziękowanie od
Świetlista
jabluszko88

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez PatrykPL123 » 10 wrz 2020, o 21:35

Witam , mi się udało wygrać 4 . Na przełomie grudnia 2019 / stycznia 2020 zacząłem praktykować PP. Po 4-6 tygodniach intensywnego przeplatania afirmacji , medytacji , wizualizacji oprócz niewiarygodnej dla mnie liczby wygranych 3 około pięć razy ta 4 była szokiem :)
PatrykPL123

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Infinity » 13 wrz 2020, o 14:17

Z doświadczenia wiem, że - według mnie - najlepiej jest grać 'na wyjebce'. Puścić zakład, kupić zdrapkę przy okazji. Mimochodem. Albo puszczając zakład/kupując zdrapkę mieć już w sobie przekonanie o wygranej. Najlepiej jak da się połączyć te dwie opcje :D W ciągu ostatnich miesięcy udało mi się wygrać.. raz 750 zł w zdrapce (kupiłam mimochodem będąc na flow i wysokich wibracjach). Później były już mniejsze wygrane w zdrapkach i puszczając kupony. Od 5 zł do ok 36 zł. Najgorzej jak ma się ciśnienie. Wtedy nie należy bo będą straty :)
Wciąż sobie afirmuje różne rzeczy i zmieniam swoje przekonania odnośnie pieniędzy i wpajam sobie, że pieniądze przychodzą do mnie łatwo i szybko :) Jak pojawią się jakieś większe sukcesy w lotto to koniecznie się tym tutaj z Wami podzielę :) <3
Jestem wdzięczna za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
.
Jak może być jeszcze lepiej? :wnastroju

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowania - 3
jabluszko88, Wenus21, Świetlista
Infinity

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy

Postprzez marysia » 27 paź 2020, o 12:02

Kiedyś postanowiłam, że wygram na loterii typu LOTTO. Nie grałam właściwie nigdy, no to jak miałam cokolwiek wygrać? Jakiś rok temu, stwierdziłam, że zacznę puszczać kupony, to na pewno coś wygram. No właśnie, COŚ :D Wygrywałam praktycznie za każdym razem. Błędem było, że ja jedyne co sprecyzowałam, to to, że wygram, a nie doprecyzowałam, że na przykład "wygram więcej niż milion złotych" :) Myślę, że wrócę do tego. Traktuję to jako zabawę, coś miłego jeśli się uda, a nie jedyny sposób na zdobycie pieniędzy.
marysia

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez qetsiyah » 25 minut temu

Jakoś miesiąc temu już chyba, ale mój ojciec trafił 5/6 liczb w lotto plus :) jest to z tego co pamiętam 3 500zł (tam jest zawsze stała kwota), a gdyby jedna liczba była większa o 2, wygrałby milion! co ciekawe, zauważyłam, że takie wyższe kwoty wpadają naszej rodzinie przy loteriach za każdym razem, jak wcześniej mam bardzo wysokie wibracje. A miałam, przez tamten poprzedni tydzień, także wystarczy po prostu wibrować wysoko, a to co chcemy do nas przyjdzie <3
qetsiyah

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Poprzednia strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości