Dlaczego nam się nie udaje? Jak osiągać to co chcemy.

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dlaczego nam się nie udaje? Jak osiągać to co chcemy.

Postprzez Świetlista » 23 cze 2019, o 10:40

Śledząc setki stron tutaj oraz gdzie indziej wszystko odnosi się do jednego WIARY bez niej niczego nie osiągniesz(element dodatkowy oczywiście) .Takiej wiary która masz w głębi trzewi ,która powoduje że pomimo iż ci coś tam nie wyszło pozwala nadal wierzyć.Wiec jak ktoś pisze że nie wierzył to pisze bzdury :D .Wierzył i to głęboko może nawet nie wie ale podświadomie wierzył .I w zasadzie można sprowadzić pp do wspólnego mianownika czyli wiary.Bo jak w siebie wierzysz/ufasz sobie /wiesz że na to zasługujesz to jednocześnie oznacza że sobie kochasz,bo jak wierzysz to twoja energia tam się kieruje itd itp. I to nad tym trzeba pracować nad tym by uwierzyć ....Ale tak prawdziwie i głęboko.
Świetlista

Podziękował : 391 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez magicmind » 23 cze 2019, o 10:59

Świetlista napisał(a):Śledząc setki stron tutaj oraz gdzie indziej wszystko odnosi się do jednego WIARY bez niej niczego nie osiągniesz(element dodatkowy oczywiście) .Takiej wiary która masz w głębi trzewi ,która powoduje że pomimo iż ci coś tam nie wyszło pozwala nadal wierzyć.Wiec jak ktoś pisze że nie wierzył to pisze bzdury :D .Wierzył i to głęboko może nawet nie wie ale podświadomie wierzył .I w zasadzie można sprowadzić pp do wspólnego mianownika czyli wiary.Bo jak w siebie wierzysz/ufasz sobie /wiesz że na to zasługujesz to jednocześnie oznacza że sobie kochasz,bo jak wierzysz to twoja energia tam się kieruje itd itp. I to nad tym trzeba pracować nad tym by uwierzyć ....Ale tak prawdziwie i głęboko.

Czym jest wiara?

Wiara to nic innego jak zespół myśli i poglądów najczęściej powtarzanych, tych które są nam najbliższe lub takimi się stają.
To jest proste jak matematyka. Ten system musi być jak najbardziej dopasowany do wizji,celu bo tylko wtedy może dokonać się przejście.

Mówi się o jakiejś mistycznej energii którą jest wiara ale nikt już nie powiedział skąd ją brać? skąd ona sie bierze?
Odpowiedź jest prosta, z doświadczania. System buduje się przez wytrwałe i konsekwentne trzymanie się wybranych myśli, które budują też emocje i wibracje. Później to powoduje zaistnienie zgodnych z tym doświadczeń a to umacnia cały system czyli wracając do tych bajkowych i nieprecyzyjnych określeń, buduje to wiarę.

Wiec co jest kluczem? wytrwałość i konsekwencja. Nie mylić z ciężka pracą i podejściem typu naciskania aby coś się wydarzyło. Wytrwałość i konsekwencja w budowaniu odpowiednich myśli i emocji co prędzej czy później zaowocuje w postaci odpowiedzi manifestacjami.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez magicmind » 23 cze 2019, o 11:13

I jeszcze dodam do mojego posta jedną rzecz.
Jak najlepiej i najłatwiej budować ten system (wiara) ? tak jak to w życiu jest ze wszystkim czyli stopniowo małymi krokami od najmniejszych rzeczy do największych.
To jest najczęstszy problem ludzi którzy poznaja PP ,że od razu rzucają się na swoje największe cele nie budując systemu stopniowo. Efekt jest najcześciej taki ,że dochodzą do wniosku ,że PP nie istnieje albo oni się do tego nie nadają i nie potrafią.

A zamiast przyciągać wygraną w totolotka czy miłość życia najpierw trzeba praktykować na mniejszych celach które zaczyna się osiągać z łatwością i zwiekszać swoje umiejetnosci swiadomej kreacji.

Jakoś naturalnie w życiu ktoś kto uczy się czegoś nowego robi to stopniowo a nie od razu rzuca się na głęboka wodę.
Czy jak jesteś na 1 lekcji pływania w życiu to za cel obierasz sobie pływać w zburzonym morzu? Jakie masz szanse dopłynąć do brzegu?
Czy jak nic nie wiesz o pilotażu samolotu to przejmiesz stery? jakie masz szanse wylądować bezpiecznie?
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez e.luvy » 9 paź 2019, o 11:49

Z autopsji wiem, że najciężej jest odpuścić!
Wiele lat temu zastanawiałam się, dlaczego to, czego przecież tak bardzo, bardzo chcę nie pojawia się w moim życiu. :( Nie potrafiłam zrelaksować się, otworzyć ramiona i czekać na to, co ma nadejść. Teraz łapię się na tym, że odpuszczanie przychodzi mi o wiele szybciej i to najważniejsza rzecz, której się nauczyłam!
Pozdrawiam!
e.luvy

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień