Pokochaj Siebie!!!

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Pokochaj Siebie!!!

Postprzez Scarlett » 23 lip 2017, o 12:01

Dziękuję za ten post <3
Przywracasz wiarę w świadomie odkrywanie PP dla samej siebie.
Cieszę się, że poszłaś dalej niż Sekret, że przeczytałaś forum - po to jest tworzone :)
Jeszcze raz dzięki :*
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
SaRock
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1938 razy

Postprzez Ladylady » 26 lip 2017, o 07:49

Hej, hej:). Myślę, że miłość do siebie to absolutna podstawa aby przyciągać dobre rzeczy , spełniać swoje marzenia:) Chociaż do końca ciężko mi zdefiniować co to oznacza;-) Może będziemy się tu dzielić jak wyrażamy tą miłość do siebie, jakie macie codzienne rytuały lub co robicie/zrobiliście aby siebie pokochać. co Wy na to????:) <3

U mnie na pewno było małym przełomem było już x czas temu, że zaczęłam częściej dokonywać WYBORU aby się bardziej uszczęśliwić, poczuć lepiej, zrobić coś dla siebie dobrego. A mniej samą siebie wpędzać w cierpienie. Chyba efektem tego było przełamanie schematu z relacjami. Zawsze miałam jakąś relację, gdzie druga osoba była niezdecydowana, albo ktoś szalał za mną a za chwilę znikał a ja zachodziłam w głowę jak go przyciągać z powrotem. Od jakiś 3 lat nie doświadczyłam już takiej relacji, wręcz całkiem odwrotnie. Oczywiście pojawiły się ku temu okazje, ale ja dokonywałam już wyboru kierując się zawsze swoim samopoczuciem, jeśli coś/ktoś mnie wpędzał w kiepski nastrój to kierowałam się w inną stronę.
Jednak od czasu do czasu odzywają się we mnie jeszcze jakieś lęki, wołanie o akceptację, zauważyłam, że jest nie tak w pracy itp.- chcę zatem się skupić na miłości do siebie od dziś;-) <33

Za ten post autor Ladylady otrzymał podziękowanie od
Slonce
Ladylady

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez mrO » 26 lip 2017, o 08:13

Ladylady napisał(a):Hej, hej:). Myślę, że miłość do siebie to absolutna podstawa aby przyciągać dobre rzeczy , spełniać swoje marzenia:) Chociaż do końca ciężko mi zdefiniować co to oznacza;-) Może będziemy się tu dzielić jak wyrażamy tą miłość do siebie, jakie macie codzienne rytuały lub co robicie/zrobiliście aby siebie pokochać. co Wy na to????:) <3

Miłość do samego siebie to absolutna podstawa.
Wszyscy którzy mieli cokolwiek z PP o tym mówią. Najwazniejsze jest to jak się czujemy, czyli jak wysoko są te nasz słynne "wibracje". Moim zdaniem przyciągamy nie to co chcemy, a przyciągamy to kim jesteśmy.
Miłość do samego siebie powinna być podstawą dla każdej nowej osoby w PP, a nie "przyciągnij 1000000000$ w 30 dni", bo to nigdy się nie uda, a jedynym efektem tego będzie tylko "PP to oszustwo"
Prawda jest taka, że dla większości osób nowy w PP jak i "zawansowany" miłość do samego siebie i tak wydaje się niepotrzebnym marnowaniem czasu, bo według nich miłość do samego siebie = egoizm, który w dzisiejszych czasach jest tak bardzo źle odbierany.

Każdego ranka "medytuje" 5-10 minut powtarzając "jestem błogosławiony", uśiwadamiając sobie że jestem :) (technika z anglojezycznego forum)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Slonce, Świetlista
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez Slonce » 26 lip 2017, o 08:21

Dla mnie miłość do siebie to życie i postępowanie w zgodzie z tym, co czuję, co myślę. Ostatnio robię, co czuję i to właściwie fajnie mnie napędza, bo wiem, że to wszystko jest zgodne ze mną, z moimi wartościami. Podobnie jak napisałaś - jeśli widzę, że coś obniża moje wibracje to po prostu zostawiam to za sobą. Inne praktyki to skupienie się na sobie, choć przyznam, że nie zawsze jest ono w 100 %, bo czasami zdarza się, że odchodzę od Źródła i wtedy zdarzają się sytuacje, które z powrotem mnie do niego "wrzucają". Często łączę się z Polem, medytuję, rozmawiam sama ze sobą chociażby w myślach, staram się siebie zrozumieć. Daję sobie dobre myśli, dobre uczucia. Dbam o swoją duszę jak i ciało fizyczne - dostarczając mu witamin, aktywności fizycznej :)
Wcześniej, kiedy jeszcze uczyłam się siebie kochać stosowałam różne metody począwszy od afirmacji, a skończywszy na Eft. Z perspektywy czasu widzę, że to wszystko mi bardzo pomogło :) Jest dużo metod, które pomagają spojrzeć na siebie z miłością i sympatią. Sporo też pomaga zrozumienie, że też jesteśmy ważni, że fajnie jest spędzać czas z samym sobą, że to w Nas jest wszystko, czego szukamy w innych. To jest chyba taki krok milowy, który możemy uczynić w polepszeniu swojego życia. A jak słusznie zauważyłaś - to jak postrzegamy samych siebie wpływa na inne sfery naszego życia. Jeśli jesteśmy szczęśliwi, poukładani wewnątrz to również i na zewnątrz będzie to miało pozytywne odbicie.
Oczywiście ważne jest, żeby w czasie tego "procesu" nie zamykać się na innych, nie iść w stronę "tylko ja jestem naj", bo to już trąci egoizmem i ignorancją :)

W ogóle to fajnie, że ten wątek został odświeżony, bo miłość do siebie to jedna z najważniejszych i najpiękniejszych emocji <33

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Mal
Slonce

Podziękował : 175 razy
Otrzymał podziękowań: 242 razy

Postprzez Scarlett » 26 lip 2017, o 08:26

Przyczyniłam się do tego swoim opieprzem? :lol:
Bo nie pamiętam czy mówiłam o tym wątku w nagraniu skasowanym czy nowym, czy i w tym i tym :D
Właśnie takie wątki powinny skakać w górę.
Ja dziś obudziłam się przeszczęśliwa, szłam spać przeszczęśliwa.
Kocham wszystko co jest wokół mnie, bo to wszystko jest lustrem moich wibracji <3
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 08:10

" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 451 razy

Postprzez avada6kedavra » 5 lut 2019, o 21:31

Pokochać siebie oraz nabrać większej optymizmu, podnieść sobie samoocenę - to moje najważniejsze zadania :)

Staram się łapać jak najwięcej optymizmu, w wakacje podjęłam ku temu pierwsze kroki i efekty były zadziwiająco szybkie, zdopingowały mnie do dalszej pracy nad sobą, do większego pilnowania się i zmiany wielu krzywdzących przekonań, które przyswajano mi latami, a ja w nie uwierzyłam.

Zaczęłam od małych rzeczy:
- zamieniłam smutne piosenki na wesołe, takie dające pozytywnego kopa energetycznego i często je sobie włączam, a przed snem obowiązkowo :D Tańczę do nich przy zgaszonym świetle, pozwalałam sobie na pełną swobodę ciała i szukam swej kobiecości, którą dawno temu zatraciłam...
- zaczęłam mówić sobie miłe rzeczy (czasami do lustra, czasem przed snem), skupiam się na swoich atutach (jeśli chodzi o wygląd) i zaletach (jeśli chodzi o charakter)
- staram się siebie nie krytykować, nie wytykać sobie drobnych błędów, nie powtarzać sobie, że coś się nie udało, tylko dopinguję się, że próbowałam i następnym razem pewnie pójdzie mi lepiej
- zaczęłam więcej wychodzić na samotne spacery i bardziej obserwować co się dzieje wokół, nie patrzeć pod nogi jak dawniej
- uśmiecham się czasem do nieznajomych, zdarza mi się do kogoś zagadać, gdy sprzyja okazja (przełamywanie strachu)
- często przed wyjściem z domu i przy ostatnim spojrzeniu w lustro mówię do siebie z uśmiechem: "Ale świetnie dziś wyglądam! W tych spodniach/tej sukience moje nogi wyglądają bosko! :bigsmile (nogi to moja ulubiona część ciała)

Efekty?
- bliska mi osoba powiedziała, że jakoś tak promienieję i nawet chodzę inaczej! :D Ponoć moje ruchy stały się bardziej płynne, dawniej byłam baaardzo spięta i usztywniona (podejrzewam, że poprawa to zasługa muzyki i tego tańca przed snem) :sun

- faceci zaczęli mnie zagadywać na ulicy, co mi się nigdy nie zdarzało! :bigsmile Słyszałam też sporo komplementów i kilka razy właśnie o... nogach :bigsmile Zdarzało się nawet, że facet jechał samochodem, nawrócił i się zatrzymał, żeby powiedzieć mi coś miłego lub zaproponować kawę :lol: Niektóre sytuacje były dla mnie wręcz niewiarygodne, zwłaszcza że to wszystko się skumulowało głównie w wakacje i było tego bardzo duuuużo, non stop jakieś takie miłe rzeczy mi się przytrafiały, czasem zabawne :D Np. facet po minięciu mnie potrafił się szybko wrócić z tekstem: "przepraszam, że tak panią zaczepiam, ale widzę dziś panią już któryś raz i po prostu muszę powiedzieć, że bardzo ładnie pani wygląda" :bigsmile Ale chyba najbardziej zaskoczyło mnie to, że tak wielu facetów gdzieś tam mimochodem mi powiedziało, że bardzo często mnie widzą tu i tam jak spaceruję, niektórzy nawet na FB mnie jakoś znaleźli i mi to pisali. Dla mnie to był szok, że ktoś w ogóle może zwrócić na mnie uwagę, że mogę komuś zapaść w pamięć w tym tłumie... Czyli jednak faktycznie musiałam emanować czymś pozytywnym, no nagle sporo spojrzeń zaczęłam przyciągać i to było bardzo miłe :bigsmile

- udało mi się przyciągnąć myślami (wtedy nieświadomie :bigsmile ) pewnego policjanta, którego wiele razy mijałam jednego dnia podczas spacerów. Ciągle myślałam sobie - kurcze, szkoda, że cały czas jeżdżą, gdyby gdzieś stanęli, to bym zagadała o proteście (wtedy protest policjantów zaczął być na fali, a mi ta formacja jest bardzo bliska sercu :sun ) i ich zapytała o nastroje, powiedziała jakieś miłe słowo. Nawet koleżance w sms'ie o tym napisałam i co się stało chwilę później? Zauważyłam, że zaczęli za mną krążyć, uśmiechnęli się, zjechali na bok uliczki i zagadali do mnie! :D I nie, nie legitymowali mnie, ani o nic nie podejrzewali, tak się chcieli zapoznać, bo im się rzuciłam w oczy wiele razy :P Rozmawialiśmy kwadrans i chyba trwałoby to dłużej, ale ich zmiana już się kończyła i musieli jechać :D Ten policjant teraz zawsze z daleka macha jak mnie widzi, zresztą zaproponował to wtedy przy pożegnaniu :) <33

Także moje kochane, pielęgnujcie w sobie te pozytywne nastawienie i wibracje, bo to zdecydowanie działa i procentuje! <3
Cieszmy się małymi rzeczami, które przyciągamy każdego dnia! <3

Za ten post autor avada6kedavra otrzymał podziękowania - 4
Barabela, Mal, olik, qetsiyah
avada6kedavra

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 5 lut 2019, o 22:24

Niesamowicie przyjemnie się Ciebie czyta <3
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 2 mar 2019, o 18:08

Beata Pawlikowska w sedno. Nie wiedziałam, czy wrzucić filmik do tego wątku, czy do przyciągania miłości, oba wydają mi się właściwe. Przyciągniesz miłość dopiero wtedy, gdy sam/a będziesz emanować miłością <33

<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez cabochard » 4 mar 2019, o 15:39

Madra kobieta i mówi z serca.
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 59 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień