Barsy

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Lwiczka » 13 lip 2016, o 00:00

Jeszcze w temacie osób z przeszłości: niektóre wróciły w totalnie nowej odsłonie, jako istoty przyjazne i pomocne :-) Takie powroty chyba warto mieć. A poza tym, tylko ja miałam falę aż takiego kalibru, najwyraźniej sporo spraw miałam zawieszonych :-)
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 370 razy

Postprzez koniczynka » 13 lip 2016, o 06:59

lwiczko serdecznie dziekuje za porady z naczynkami. zrobie jak mowisz :*

jak tam Ciebie czytam , o tym wszystkich fenomenalnych zmianach to zastanawiam sie czy w moim przypadku barsy "slabiej" dzialaja czy o co chodzi? :o a moze ja mialam ich za malo? moze w moim przypadku potrzeba poprostu wiecej sesji??? :thinking
a Ty od roku tylko wykonujesz czy tez wymieniasz sie barsami?
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Lwiczka » 13 lip 2016, o 09:35

lwiczko serdecznie dziekuje za porady z naczynkami. zrobie jak mowisz :*

Bardzo się zatem cieszę <3 Nic mi nie sprawia większej przyjemności, niż kiedy widzę, że mogę komuś rzucić jakieś światło i pomóc :D
Jeszcze jednym pytaniem, które z powodzeniem stosuję na niedomagania fizyczne jest "Kochane ciało, jak mogę jeszcze mniej Ci przeszkadzać w utrzymaniu wysokich wibracji?" Ciało jest wspaniałym narzędziem, które samoistnie ZAWSZE będzie dążyć do stanu kwitnącego :-) Jeżeli zaś nawala, to wiadomo, wpuściliśmy jakieś dziwne nisko-wibracyjne energie i ciało poprzez poczucie dyskomfortu motywuje nas do zmiany tej częstotliwości.

jak tam Ciebie czytam , o tym wszystkich fenomenalnych zmianach to zastanawiam sie czy w moim przypadku barsy "slabiej" dzialaja czy o co chodzi? :o a moze ja mialam ich za malo? moze w moim przypadku potrzeba poprostu wiecej sesji??? :thinking
a Ty od roku tylko wykonujesz czy tez wymieniasz sie barsami?

Magia polega na tym, że ja miałam w lipcu zeszłego roku tylko trzy sesje, chciałam więcej, ale nie miał mi kto robić. W zamian za to mocno wbiłam sobie do głowy, że sesje, które ja wykonam, też przyniosą mi wspaniałe zmiany :kwiatek Więc łapałam tych ludzi i działałam :mrgreen: Dopiero niedawno udało mi się zrobić dwie sesje wymienne, czyli reasumując: wszystkich sesji miałam pięć, nie jest to jakoś dużo, prawda? A wspaniałe zmiany są, bo dając Barsy, przy okazji mnóstwo zyskałam.

Wiem też, ze moja postawa jest trochę nietypowa, w pewnym sensie mam poczucie misji i mocno nastawiam się, że każdy mój "pacjent" będzie mieć te efekty. Może to robota Ego? :mrgreen: Miałam do czynienia ostatnio z pewna panią, która mocno (mocniej niż ja) siedzi w AC i skrytykowała mnie za takie podejście, że jak mogę mieć tyle punktów widzenia i z góry oceniać, jak zadziała narzędzie Bars :mrgreen: Poprosiła mnie też, bym odkreowała sobie te punkty, zanim dotknę jej głowy, co oczywiście uczyniłam, ale bardziej dla świętego spokoju, bo przecież ja lubię moje barsowe podejście. Najlepsze jest, że następnego dnia po sesji spotkało ją pewne wydarzenie, który było dowodem koronnym, że sesja była dla niej nader mocna :lol: Czyli moje przekonania okazały się silniejsze niż jej.

Jeżeli masz opanowane Barsy, to z ręką na sercu zachęcam Cie, koniczynko, byś porobiła trochę ludziom, a sama się zdziwisz :brawo A jeżeli masz możliwość wymieniania się, to już w ogóle! Przecież to jest doskonała technika do przeprowadzenia zmian w samym sobie i kimś jeszcze. Ja do tego też wychodzę z założenia, że skoro tyle zapłaciłam za kurs, to nie mógł być to przypadek, Wszechświat na pewno nie wpuściłby mnie w maliny z tym szkoleniem, więc jestem pełna ufności. Jakbyś była moją sąsiadką, to juz dawno zaprzęgłabym Cie do wymiany ze mną! :lol:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
koniczynka
Lwiczka

Postprzez koniczynka » 13 lip 2016, o 10:20

Lwiczko uwielbiam Ciebie czytac, wiesz? ;) uwazam ze masz poprostu moc w tym co robisz:)

uwazam ze skoro intuicja mi podpowiadala bym zrobila ten kurs pomimo braku akceptacji meza i generanie braku logiki na tamten moment to nie moge tego zbagatelizowac :) zeby bylo smieszniej pieniadze na ten kurs same sie znalazly ;)
juz pisalam o tym wczesniej, ale pozwole sobie powtorzyc :D
bardzo chcialam go zrobic ale jak pisalam powyzej moj maz sceptycznie do tego pochodzil i gdyby sie dowiedzial ile to kosztuje szybko by mi wybil z glowy :D dlatego nie chcialam brac z naszego konta. gotowki takiej na tematen moment nie posiadalam, a chcialam zrobic juz natychmiast. kolezanka mi powiedziala zebym sie tym nie przejmowala bo jezli wybralam opcje ze chce zrobic ten kurs to pieniadze sie znajdą. nawet o tym nie myslalam skad mialabym wziasc te pieniadze, poprostu jej powiedzialam ze ok, w takim razie robie ten kurs :mrgreen: i co? pewnego dnia we wlasnym domu, w miejscu dostepnym dla mnie znalazlam dokladnie taka kwote ktora byla potrzeba na kurs :shock: :shock: nie byly to pieniadze na nic odlozone, nie byly to pienidze nikogo z nas, ani dzieci. powiedzialam o tym kolezance, ale ona poradzila bym nie analizowala skad one sie wziely. zebym poprostu bylam wdzieczna <3

lwiczka a w jakim rejonie Ty mieszkasz?

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Lwiczka » 13 lip 2016, o 17:29

koniczynka napisał(a):Lwiczko uwielbiam Ciebie czytac, wiesz? ;) uwazam ze masz poprostu moc w tym co robisz:)

uwazam ze skoro intuicja mi podpowiadala bym zrobila ten kurs pomimo braku akceptacji meza i generanie braku logiki na tamten moment to nie moge tego zbagatelizowac :) zeby bylo smieszniej pieniadze na ten kurs same sie znalazly ;)
juz pisalam o tym wczesniej, ale pozwole sobie powtorzyc :D
bardzo chcialam go zrobic ale jak pisalam powyzej moj maz sceptycznie do tego pochodzil i gdyby sie dowiedzial ile to kosztuje szybko by mi wybil z glowy :D dlatego nie chcialam brac z naszego konta. gotowki takiej na tematen moment nie posiadalam, a chcialam zrobic juz natychmiast. kolezanka mi powiedziala zebym sie tym nie przejmowala bo jezli wybralam opcje ze chce zrobic ten kurs to pieniadze sie znajdą. nawet o tym nie myslalam skad mialabym wziasc te pieniadze, poprostu jej powiedzialam ze ok, w takim razie robie ten kurs :mrgreen: i co? pewnego dnia we wlasnym domu, w miejscu dostepnym dla mnie znalazlam dokladnie taka kwote ktora byla potrzeba na kurs :shock: :shock: nie byly to pieniadze na nic odlozone, nie byly to pienidze nikogo z nas, ani dzieci. powiedzialam o tym kolezance, ale ona poradzila bym nie analizowala skad one sie wziely. zebym poprostu bylam wdzieczna <3

lwiczka a w jakim rejonie Ty mieszkasz?

Koniczynko, jesteś kochana <3 Bardzo Ci dziękuję i naprawdę ciesze się, że tak dobrze odbierasz moje słowa :-)

Pamiętam teraz Twoją historie z pieniędzmi na kurs, dobrze, że przypomniałaś :lol: Popatrz sama, jakie dostałaś mega wsparcie od Wszechświata! W magiczny i dyskretny sposób podrzucił Ci pieniądze, tak, byś mogła bez uszczerbku na budżecie domowym i (relacji z mężem :mrgreen: ) zrobić sobie kurs! Czy nie była to wyraźna wskazówka, że szkolenie będzie dla Ciebie wkładem??? Albo jak to pisał często Wasz ulubiony Marek: "Wyraźny Gorejący Krzew! Oczyść się z blokad, a będziesz świadkiem cudów" :lol: Moja Droga, nie ma przypadków, jeżeli w tak fajny sposób (bez wysiłku) zostałaś doprowadzona do kursu, to możesz się czuć wręcz namaszczona. I dodam, że masz bardzo mądrą przyjaciółkę <3

Mieszkam w Katowicach :sun

koniczynka
Lwiczka

Postprzez Świetlista » 13 lip 2016, o 17:38

Ją mam pytanie gdzie się można nauczyć Barsow?
Świetlista

Podziękował : 404 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postprzez Lwiczka » 13 lip 2016, o 17:42

Karla napisał(a):Ją mam pytanie gdzie się można nauczyć Barsow?

Jak sobie wpiszesz w net Access Barsy to wyskoczą Ci m.in. oferty szkoleń. Wiem, ze Eliza Sarna robi co jakiś czas w Kielcach https://accesslifeelizasarna.com/kalend ... rzen-2014/ ;)

Świetlista
Lwiczka

Postprzez Daisy » 13 lip 2016, o 18:17

No właśnie nie bardzo widzę nic ciekawego. Może Ty coś polecisz na początek. Od 1 sierpnia mam urlop.
Daisy

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Świetlista » 13 lip 2016, o 18:23

Trochę mało ją we wrześniu urlop i tutaj to Barsow nie widzę ...Ktoś inny jeszcze robi w Polsce?
Świetlista

Podziękował : 404 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postprzez Lwiczka » 13 lip 2016, o 18:26

http://www.accessconsciousness.com/clas ... ?cid=75761 Najbliższa jest w Poznaniu z tego, co widze, 7 sierpnia
Lwiczka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień