ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

Postprzez mrO » 5 wrz 2019, o 21:19

Osobiście zawsze podchodzę do tego jak do "testu", testu czy my to "wszystko" dobrze ogarniamy. Takie rzeczy są spotykane często na różnych drogach rozwoju każdego z nas i to właśnie one są tym co odsiewa tym którym się udało od tych którym się nie udało i najprawdopodobniej się nie uda.
Taki jesteś pozytywny, to zobaczmy czy teraz będziesz :devil

I nie, to nie są jakieś tam testy od boga czy wszechświata czy od czego tam sobie nie wymyślicie. Ani bóg ani wszechświat, ani megawąż9 nie mają nad nami żadnej władzy sprawczej.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 398 razy

Postprzez magicmind » 6 wrz 2019, o 07:18

faith

to o czym piszesz to wątpliwości i próba kreacji z poziomu umysłu.
ty musisz zaufać swojej kreacji i być wytrwała swojej wizji a reszcie dać się wyklarować.
Oczywiście ,że ta droga nie musi być idealna w lini prostej do celu.Czasem tak jest a czasem kreacja potrzebuje czasu na wyklarowanie się i przez to pojawiają się "niedopracowane przyciągnięcia/ zwiastuny" ale nie jest tak dlatego ,że ktoś chce ci krzywdę zrobić czy wszechświat cie testuje albo robi na złość... to tylko świadczy o tym ,że potrzebujesz jeszcze czasu i wytrwałości aby zgrać się wibracyjnie ze swoim celem.
Pamietaj aby wyciszać umysł a skupiać się na intensyfikacji swojej intencji.

Co do kwestii podejmowania decyzji to ja mam taka regułę. Umysł nie jest w stanie ocenić możliwości i co za nią się kryje. Najważniejsza jest wierność intencji ale też trzeba sprawdzać co kryje się za pojawiającą sie możliwością.Dlatego trzeba znaleźć jakąś równowagę w tym.
Tutaj ja podchodzę do tego w taki sposób ze jeżeli czegoś wyjątkowo nie czuję to tego nie robię bo wytrwałość w intencji i tak podsyła kolejne nowe możliwości.
Ja twierdzę ze możliwosci będą się pojawiać w nieskończoność jeżeli tylko będziesz wytrwała w swojej intencji i zawsze możesz je modyfikować aby były klarowniejsze dla ciebie bo wtedy łatwiej podejmować decyzje.

Najważniejsze to korzystać z pojawiających się okazji chociażby po to aby sprawdzić na jakim etapie kreacji jesteśmy. Nawet jak coś nie wypali to mamy wiadomość ,że jeszcze jest coś do dopracowania w kwestii dopasowania się wibracyjnego do naszego celu.

For we walk by faith, not by sight
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez Renata » 6 wrz 2019, o 11:54

A ja napiszę tak:
Próbuj, faith, sprawdzaj sama, ile prób w tej jednej intencji jesteś w stanie podjąć. Jeśli nam na czymś zależy, to zrobimy dużo, nawet pomimo przeciwności i złych wiatrów. Gdyby Edison poddał się za pierwszym czy nawet dziesiątym razem, pewnie dalej siedzielibyśmy w ciemnościach :bigsmile
Jeśli mamy w sobie wewnętrzną motywację, która pcha nas do działania, to czemu zastanawiać się, co przygotował dla nas wszechświat. Sami przygotujmy sobie to, co dla nas dobre i co chce ujrzeć światło dzienne.
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez Slonce » 8 wrz 2019, o 14:57

Ja myślę, że tzw "znaki" na drodze naszego przyciągniecia mogą też być szansą na to, żebyśmy mogli się przyjrzeć temu, co powinno być jeszcze w nas "uleczone" i co nas blokuje. I to od nas zależy, czy jesteśmy na tyle otwarci i świadomi, żeby to wychwycić. Nasze życie to ciągła ekspansja dlatego też dzieją się rzeczy, które mają nam pomóc w rozwoju. To jest fajne, bo to taki drogowskaz w ulepszeniu samego siebie. Większość ludzi musi mieć dowód, aby uwierzyć, że coś działa, że jest możliwe do zrealizowania, bo nasz mózg opiera się właśnie na namacalnych dowodach. Ale jeśli próbujemy przyciągnąć daną rzecz do naszego życia i nasza wiara jest tak silna pomimo braku fizycznych dowodów to w końcu i nasz mózg zaczyna się do tego przekonywać. Człowiek często wpada w pułapkę zbytniego kontrolowania, zbyt usilnie przywiązuje się do planów zamiast być elastycznym, otwartym i słuchać siebie. Uważam, też że nie wszystko, co dzieje się w naszym życiu to forma znaków i każdy koniecznie musi coś oznaczać. Coś się dzieje i już. Ktoś może wyprzedzić nas w kupnie mieszkania, autobus może nam uciec albo nie dostaniemy pracy do, której aplikowaliśmy. Owszem, nasze życia to nasza kreacja, wynik naszych przekonań, ale nie powinniśmy wszystkiego rozkładać na czynniki pierwsze. Bo można się w tym pogubić. Czasem warto po prostu odpuścić i obserwować.

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
mrO
Slonce

Podziękował : 173 razy
Otrzymał podziękowań: 241 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień