ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 17:20

SaRock napisał(a):
mrO napisał(a):Często widząc posty na zasadzie " własnie widziałem na zegarze 11:11/12:12/13:13"

Właśnie! Od miesiąca bez przerwy prześladują mnie te godziny. Ktoś zna jakąś teorię, nawet nie związana z PP. Czy to po prostu może być efekt tego, że parę razy "zauważyłam" że widzę zdublowaną godzinę i już moja podświadomość złapała to jako program i pozwala mi coraz częściej świadomie ujrzeć ten nieszczęsny zegar :D

Wejdź na stronę wcześniej - wkleiłam tam w załączniku fragment książki tłumaczącym to zjawisko.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1929 razy

Postprzez osa » 5 sie 2017, o 22:19

Rose napisał(a):Rozumiem już o co chodzi z tymi znakami i zwiastunami, jedyne co mnie jeszcze nurtuje to czy to, że pojawia się wspomniana synchroniczność nie ma WCALE A WCALE nic wspólnego ze spełnieniem naszego pragnienia? Czyli jeśli jestem świadkiem tego powinnam to rozumieć jako "Za dużo się na tym skupiam"?

Ależ ma :D
Posłuchaj nagrania jeszcze 5 razy . Tam jest dokładnie powiedziane ile to ma wspólnego ze spełnieniem pragnienia :sun Jak posłuchasz 5 albo nawet 10 razy to powinnaś załapać o co chodzi.
Sama kiedyś też dostrzegałam znaki :sun aż się na nie wściekłam bo irytowało mnie że pierdoły zajmują moją uwagę i wytwarzają nadmierny potencjał . Wściekłam się tak że nawet obraziłam się na moje pragnienie na kilka dni :sun Tzn przestałam o nim myśleć, a jak już te myśli się pojawiały to raczej wzbudzały złość. Tylko że to nie była złość na pragnienie a na nadmierny potencjał. Pomogło :sun przestałam zauważać znaki, a raczej nauczyłam się je ignorować i nie przywiązywać do nich uwagi :sun .
osa

Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Blau » 16 sie 2017, o 14:14

Przed urlopem i po urlopie kupując coca cole trafiłam na puszkę z napisem Barcelona. :D Biorąc puszkę nigdy nie patrzyłam co na niej widnieje, dopiero po kupnie zerkalam.Zawsze ciągnęło mnie do Barcelony, kibicuje FCB i kiedyś sobie marzyłam o wyjeździe tam :)
Dziś po kupnie tej coli przyszła mysl: babo kończysz prace w jednym miejscu, wypłac kasę sobie i wyjedź sobie na miesiąc do Barcelony :) kurde gdybym znała hiszpański choć trochę to bym pojechała :)

Oczywiście nie traktuje tych puszek jako znaki tylko jako sympatyczne przyciągnięcia :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Scarlett » 14 gru 2018, o 13:24

Ciąg dalszy obalania mitu "znaków".

Czasem myślimy, że wszechświat wysyła nam znaki, gdy przytrafia się nam dziwny zbieg okoliczności.

Jednak według Junga jest to po prostu synchronizacja, którą można zdefiniować jako jednoczesne wystąpienie zdarzeń, które wydają się znacząco z sobą powiązane, ale nie istnieje między nimi związek przyczynowo-skutkowy. To właśnie jest zjawisko synchroniczności.

https://pieknoumyslu.com/zjawisko-synch ... znaczenie/

I poza synchronicznością, kolejny ciąg dalszy obalania, tym razem szukania znaczenia snów w senniku jako odpowiedzi:

Jung zauważył, że terapia kobiety, której śnił się skarabeusz, napotykała na przeszkodę w postaci jej nadmiernego racjonalizmu. Potrzebna była zmiana punktu widzenia, polegająca na otwarciu się na zjawiska irracjonalne. Skarabeusz jest staroegipskim symbolem odrodzenia, zaistnienia w nowy sposób. Podążając za znaczeniem symbolu, można było odkryć kierunek rozwoju potrzebny kobiecie w tamtym momencie. Oczywiście, co się kryje za znaczeniem motywów snów czy zdarzeń, wiemy tylko my sami. Jesteśmy w tym najlepszymi ekspertami,

https://zwierciadlo.pl/psychologia/rozw ... zym-polega
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
cynamonova, mrO
Scarlett

Postprzez jaskier » 20 kwi 2019, o 01:30

Jeszcze jeden podwątek mnie zaintrygował w tamtym offtopie z wątku o pytaniach kwantowych:
Badania pokazują, że w czasie odczuwania silnych emocji nasz mózg ma podwyższony poziom dopaminy - wtedy nasze myśli mogą mieć większy ładunek emocjonalny, a co za tym idzie może nastąpić szybsza materializacja. Mogą one wystąpić niespodziewanie na naszą potrzebę lub obawę. Wtedy właśnie ma miejsce synchronizacja - pojawiają się elementy tego na czym się skupiamy. Zjawiska synchronizacji mogą też przypominać przebłysk naszej intuicji.

W pierwszej reakcji pomyślałam sobie, że jeśli ma miejsce synchronizacja to może to być faktycznie odczytane jako znak, ale nie o to mi chodzi, bo tak naprawdę to wolałabym chwilami, żeby tej synchroniczności nie było... No bo co myśleć o tym, że ogarnia mnie strach pożaru, kilka dni później paf, katedra poszła z dymem! :shock: No dobra, to trochę grube jest, choć katedra podkręciła strach i następnego dnia sąsiad palił gałęzie... Ale innym razem boję się schodów - co słyszę kroki na schodach, to boję się, że zaraz będzie rumor... Jakiś czas potem znajoma spada ze schodów! :shock: Czy ja jestem jakiś niedorobiony jasnowidz???

Na szczęście teraz mam kaczuszkę @magicminda, a raczej moją własną - odwracanie uwagi, jak radził mi @mrO w moim wątku idzie mi znacznie łatwiej! :sun
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Scarlett » 20 kwi 2019, o 07:43

Masz dokładnie to samo co ja, też mam te przebłyski :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez jaskier » 20 kwi 2019, o 09:53

Ooo, nawet mnie to pociesza, bo nie dość, że bałam się pożaru, to jeszcze rodziło obawę, żem wredna czarownica! Dziękuję, Scarlett! :dance :kwiatek
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez feniks » 20 kwi 2019, o 12:31

Ja też mam te przeblyski a raczej świadomość że tak będzie ( kiedyś też tak miałam ale nie tak intensywnie) po tych wszystkich 2 punktach mam bardziej rozwinięte
feniks

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Scarlett » 20 kwi 2019, o 12:47

To się nazywa prekognicja dziewczyny :sun
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez faith » 5 wrz 2019, o 20:24

zastanawiałam się gdzie umieścić ten wpis i stwierdziłam, ze zrobię to tutaj, ewentualnie proszę o przeniesienie do stosownego wątku jeżeli ten jest zły :sun

Moi drodzy, przychodzę z małym pytaniem pytaniem (nie wiem, czy już kiedyś ktoś o to pytał czy nie. Jeżeli tak to prosiłabym o przekierowanie :D )

Chodzi o to..... jak myślicie. Jak odróżnić sytuacje kiedy coś się dzieje dla naszego dobra, w sensie takie „rzucanie kłód pod nogi”, ale to w takiej dobrej intencji że tak to ujmę, a nie żeby nam popsuć plany, a kiedy po prostu powinnismy próbować do skutku i nie poddawać się w realizacji tego celu? Wiem, zdaje sobie sprawę, ze to co napisałam nie na najmniejszego sensu. Spróbuje może przedstawić to na historyjce krótkiej.

Sytuacja:
Ktoś chce pojechać gdzieś blablacarem. I np ustawia się z jakimś kierowcą, coś tam się dogadują po czym załóżmy ten kierowca przestaje odpisywać itd itd albo nie wiem, robi w bambuko czy tego typu. I za kilka godzin jest kolejny blablacar w to miejsce gdzie ta osoba chce pojechać i chodzi mi tutaj - jak odróżnić sytuacje, ze ta osoba nie powinna jechać w to miejsce dla jej dobra, bo nie wiem - zginelaby w katastrofie czy coś, a kiedy po prostu coś nie wyszło i powinno się próbować dalej?

albo np:

zalózmy sytuacja, że ktoś chce kupić czy wynająć jakieś mieszkanie, przyciąga to mieszkanie bla bla, a nagle nieoczekiwanie ktoś go uprzedza i kupuje to mieszkanie wcześniej. I teraz jak odróżnić sytuację, ze stało się to dla naszego dobra, bo Wszechu ma w zanadrzu lepsze mieszkanie dla nas, a kiedy po prostu była to wina jakiegoś nadmiernego potencjału, za dużego ciśnienia na to mieszkanie itd itd

Czy wiecie o co mi chodzi? Chodzi po prostu o to, ze takie pytanie zadała mi dziś siostra, a ja nie bardzo wiedziałam co mam jej odpowiedzieć, bo tak naprawdę nie zastanawiałam się nad tym nigdy :thinking jakoś dla mnie to zawsze było naturalne po prostu, zawsze byłam i jestem otwarta na możliwości.

Wybaczcie ewentualny chaos w wypowiedzi czy w interpunkcji, pisałam na szybkiego.
Miłego wieczoru <33
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 123 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień