Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Dream Walker » 2 lut 2020, o 22:09

Nadal czuje zlosc. Ale moze to jest wlasciwe uczucie. Moze ja tlumilam. Poza tym dzis i wczoraj bardzo duzo spalam. Po prostu nie moglam sie obudzic, a po wstaniu musialam sie polozyc i spac dalej. Podobno mozg podczas snu czysci sie z toksyn. A nie wyrazony gniew jest przyczyna lekow. Chcialam pozbyc sie lekow - o przyszlosc, o prace, o swoje zwiazki...
Dam znac czy beda jeszcze jakies efekty odkreowywania.
Dream Walker

Podziękował : 172 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez przyciągaczka » 11 lut 2020, o 21:30

Odkreowywanie u mnie działa....ale tak, że relacje się sypią po tym dokumentnie :D
przyciągaczka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Dream Walker » 16 lut 2020, o 12:14

Informuje, ze zakonczylam proces odkreowywania (jesli bede czula potrzebe, troche go przeciagne). Wyglada na to, ze zlosc mi przeszla. Niedawno tez przypadkowo spotkalam osobe z rodziny osoby odkreowywanej z partnerka - potraktowali mnie jak powietrze (powiedzialam im „dzien dobry”). Dziwna reakcja, ale to juz ich problem.

Wbrew temu, co wczesniej napisalam, odkreowywanie mialo jednak efekty - uswiadomilo mi wlasnie te nie wyrazona zlosc, ktora w sobie krylam. Polecam.
Dream Walker

Postprzez IvredeV » 22 mar 2020, o 14:41

Cześć, podczytuje Was od dawna, ale dopiero teraz poczułam potrzebę założenia konta i podzielenia się z Wami moimi efektami.
Ostatnio zakończył się mój związek. Ogólnie wskażę, że kilka ostatnich miesięcy związku były fatalne, czułam się jak granat, któremu zaraz wypadnie zawleczka. Nie będę opisywała szczegółowo tych emocji, jestem w TiT. Po rozstaniu nie chciałam dalej funkcjonować z tymi negatywnymi emocjami. Dostrzegałam też pewien schemat, z poprzednich związków.
Zaczęłam odkreowanie negatywnych relacji z mężczyznami. Momentalnie wysypało mnie na twarzy. Dostrzegłam też, że wypryski, które miałam na szyi od początku tego związku zaczęły znikać, co ciekawe do tej pory nie mogłam ich się pozbyć żadnymi sposobami :P Emocje jakie mną targały podczas odkreowywania są nie do opisania, płakałam bez powodu, nie miałam na nic siły, czułam że mam gorączkę, a temperatura była książkowa, bolała mnie głowa, gardło, ściskało mnie w klatce. W pewnym momencie, chyba po 1,5 tygodnia odkreowywania, poczułam silną potrzebę wybaczenia. Zrozumiałam, że nie byłam święta, ale nie obwiniałam się za to. Widziałam też że partner nie był święty, ale o dziwo przestałam mieć to za złe. Chciałam się oczyścić, oddychać pełną piersią. Zadzwoniłam do niego, wbrew radom najbliższych, powiedziałam mu o wszystkim, on trochę wyrzucił swoje żale, nie był dla mnie zbyt miły, ale o dziwo to nie zrobiło na mnie wrażenia. Byłam bardzo spokojna podczas tej rozmowy i ani razu za nim nie zatęskniłam. Nawet nie bałam się, że mogę zatęsknić, poczuć żal, smutek, brak, w ogóle nie miałam takich myśli. W tej rozmowie chodziło o mnie, chciałam się rozliczyć z przeszłością dla samej siebie. Teraz czuję się fantastycznie oczyszczona, mam niesamowitą ulgę. Czuję się kochana, jestem szczęśliwa. Jednocześnie zaskakują mnie te uczucia, do tej pory po rozstaniach byłam nieszczęśliwa miesiącami, a tu dwa tygodnie odkreowywania zmieniły moje postrzeganie.
Chcę kontynuować proces, bo widzę, że przynosi dobre rezultaty.
IvredeV

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Dream Walker » 30 mar 2020, o 01:13

Czy ja dobrze rozumuje, ze tej formulki odkreowujacej mozna uzywac w celu pozbywania sie roznych, zawadzajacych nam przekonan, niekoniecznie dotyczacych konkretnych ludzi?

Za ten post autor Dream Walker otrzymał podziękowanie od
babamanna
Dream Walker

Postprzez Slonce » 30 mar 2020, o 20:55

Dream Walker napisał(a):Czy ja dobrze rozumuje, ze tej formulki odkreowujacej mozna uzywac w celu pozbywania sie roznych, zawadzajacych nam przekonan, niekoniecznie dotyczacych konkretnych ludzi?

Możesz odkreowywać wszystko to, co według Ciebie utrudnia lub ogranicza Twoje życie, poczucie wolności, szczęścia - możliwości są nieskończone :)

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowania - 2
Dream Walker, IvredeV
Slonce

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy

Postprzez sol » 3 kwi 2020, o 09:21

Witajcie :)
Ja, na wysokich wibracjach, kiedy byłam sama i żyłam sobie zadowolona z siebie , otwarta na najlepsze... Poznałam człowieka, wspaniałego.Duża różnica wieku, więc na początku, nie chciałam nawet gadać ;)
Ale stało się inaczej. Okazało się,że to najcudowniejszy człowiek i to było to... Porozumienie bez słów.itd.
Jednak zepsułam to własnymi myslami, wręcz narzuciłam mu w pewnej kwestii moje leki i obawy. Przyznam,że robilam to skutecznie. , mimo,że ostatnia rzecz, jaką bym chciała zrobić. Taki tam, nieprzepracowany ( okazało się ) schiz.
Zniszczyłam coś , co dawało mi szczęśćie w czystej postaci.

Odkreowywuję. chcę spokoju... Tesknota i żal do siebie,że tak postąpiłam.
sol

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Scarlett » 3 kwi 2020, o 12:17

A może po prostu nie przepracowałaś trwale jakichś swoich przekonań dotyczących związków?
U mnie prawie przy każdym związku, mimo że byłam już na wysokich wibracjach i wszystkie inne plusy PP, aktywowały się jakieś przekonania, które powodowały obawy i lęki niszczące później związek. Dopiero w obecnym związku mogę pierwszy raz w życiu przyznać, że nie mam żadnych obaw co do relacji, jestem wszystkiego pewna i pierwszy raz mogę nazwać swój związek prawdziwie szczęśliwym i szczerym, w którym każde z nas się rozwija i wzajemnie ciągnie w górę.
Drugą opcją może być też to, że Twoja podświadomość wcześniej dawała Ci znać, że nie warto w ten związek wchodzić. Tobie się wydaje, że przez różnicę wieku na początku nie chciałaś z nim być, a może Twoja intuicja coś Ci mówiła, czego nie odróżniłaś?
Pracuj nad przekonaniami koniecznie! Odkreowuj również, ale przekonania to najważniejsza rzecz.
Powodzenia :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Grace
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2286 razy

Postprzez sol » 3 kwi 2020, o 12:32

Hej :)
Zawsze z góry zakładałam ,że jak facet młodszy to odpada. No takie przekonania wryte od zawsze.
To był pierwszy mężczyzna, przy ktorym właśnie czułam się spokojna, bez obaw, szczęśliwa na samą myśl,ze jest.
Pierwszy raz, nie miałam obaw, że może mnie skrzywdzić.. rozumiesz ?
Nigdy wczesniej z nikim, nie byłam na takim poziomie porozumienia. On to samo. Nie było sprawy nie do ogarnięcia, niedomówień. Potrafiliśmy przegadać godziny długie , rozmawiać o wszystkim. Dosłownie.
Pierwszy człowiek , z którym i przy którym czułam się swobodnie , szczęśliwa, On miał to samo. Rozuieliśmy się bez słów.
Spotkaliśmy się po raz pierwszy i to było tak, jak byśmy się znali od zawsze. Nie mogliśmy się nagadać, zero skrępowania. Śmiech. nienasycenie swoją obecnością, ale wszystko takie zdrowe. I patrzysz w oczy i po prostu wiesz. Poza tym, czyny.. Ech... tak może tylko człowiek, który kocha.
Wiem,ze to wygląda jakbym na siłę chciala pokazać, że "wooww", ale tak było.
Sama mu wmówiłam swoje chore zwatpienie, bo wmówiłam. Samej sobie bym przyrąbała . Strasznie namotałam.

Teraz odkreowywanie,żeby przetrwać , wstać. Bo boli jak szlag, mimo wiedzy,że sama sobie naplułam w talerz.

Dzięki, Scarlett :kwiatek

ps, Ja chcialam z nim być, byłam... ale patrzyłam za daleko w przód , mimo odczuwania, i przekonania "zyję w tu i teraz ", to jest najważniejsze, On mowił to samo. Czym się martwisz, dzis jest dziś, I ja to wiem... i wiedziałam, ale łeb czasami i ego kazało gadać coś , co...

Za ten post autor sol otrzymał podziękowanie od
Grace
sol

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Dream Walker » 10 kwi 2020, o 21:30

Dream Walker napisał(a):Nadal czuje zlosc. Ale moze to jest wlasciwe uczucie. Moze ja tlumilam. Poza tym dzis i wczoraj bardzo duzo spalam. Po prostu nie moglam sie obudzic, a po wstaniu musialam sie polozyc i spac dalej. Podobno mozg podczas snu czysci sie z toksyn. A nie wyrazony gniew jest przyczyna lekow. Chcialam pozbyc sie lekow - o przyszlosc, o prace, o swoje zwiazki...
Dam znac czy beda jeszcze jakies efekty odkreowywania.

Chcialam tylko uzupelnic, ze z cala pewnoscia zlosc jest odpowiednim uczuciem w przypadku, kiedy ktos przekracza nasze granice. Przez wiekszosc zycia mialam „syndrom ofiary”. Ofiara tlumi zlosc. To znaczy zamiast skierowac ja na agresora, na osobe, przekraczająca jej granice, zamiast sie bronic, przekierowuje ja na siebie. Stad bierze sie poczucie winy.
Dlatego jesli ktos ma problem z relacjami, zazwyczaj sprowadza on sie do pewnego deficytu, poczucia nierownowagi czy niezgody z samym soba.
Najlepsza rada: napraw siebie, a inne rzeczy naprawia sie „same”.
Dream Walker

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie