Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez niweleta » 24 cze 2020, o 09:15

U mnie na takie coś zadziałało combo medytacja + programowanie podświadomości. Medytacje prowadzone, w których celem było wywalenie z siebie różnych złych emocji, uwolnienie się od żalu, zamknięcie przeszłości, rozmowa z wewnętrznym dzieckiem w sobie, umocnienie siebie. Jest takich medytacji mnóstwo na youtube i w internecie. A programowanie podświadomości na siebie - wzrost pewności siebie, podniesienie własnej wartości itd. To o czym Scarlett pisała w wątku o programowaniu, żeby od tego zacząć.
Efekt tego combo jest taki, że z totalnego frajera, gdzie strasznie ciągnęły się za mną takie własnie żale do innych ludzi z przeszłości, jakieś poczucie krzywdy, gdzie myślami często wracałam do różnych ludzi, a jak ktoś mnie olał to strasznie przeżywałam to teraz mam na to kompletnie wywalone. A w efekcie widzę, że dzięki temu to teraz ludzie zabiegają o moje względy i się do mnie przymilają.A to ja decyduję komu poświęcam swoją uwagę, a komu nie. Nie czuję się już ofiarą w życiu. I mam wywalone też na to co ktoś mi zrobił kiedyś.
Myślę, że dzięki zrzuceniu tego bagażu zbędnych negatywnych emocji do rożnych ludzi zyskałam wolność i energię na to, aby żyć lepiej i szczęśliwiej, bo powolutku realizują się wszystkie moje cele, które sobie założyłam. Wcześniej te emocje mnie bardzo tłamsiły i męczyły. Dlatego warto się ich pozbyć. Też w takich emocjach stłamszonych w sobie ważne jest to aby pozwolić im wypłynąć i odejść a nie zakopywać jeszcze głębiej.

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowania - 7
altair, Anka12, Dream Walker, jabluszko88, Lilly079, michu, Świetlista
niweleta

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie