Afirmacje i programowanie umysłu

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Afirmacje i programowanie umysłu

Postprzez mrO » 11 gru 2018, o 20:28

Born1975 napisał(a):Spodziewałem się takiego komentarza z twojej strony.

Niby już nic nie pyli(może ten smog?), a ja dalej mam uczulenie na twoje.... posty.
Born1975 napisał(a):Jak ktoś chce wiedzieć więcej to tylko priv.

Tylko pamiętaj, aby nikomu nie proponować żadnego biznesu.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 398 razy

Postprzez Scarlett » 11 gru 2018, o 20:57

KONIEC TYCH PRZEPYCHANEK PANOWIE
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez cabochard » 15 gru 2018, o 15:02

Scarlett, pisałaś, że nie mówisz nad czym aktualnie pracujesz, czy to ma jakiś cel? Czy takie mówienie to rozpraszanie energii?
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Scarlett » 15 gru 2018, o 15:18

Najprościej zobrazuję to jeśli napiszę "Emilia z motywatorni". Co wtedy przychodzi Ci do głowy? Co przychodzi do głowy kilkudziesięciu (albo kilkuset) osobom czytającym forum? Wszyscy wiemy jak się zachowywała, co przyciągała, że jej się to z oczywistych przyczyn nie udawało. I kiedykolwiek ktoś o niej pomyśli, wysyła te informacje do zbiorowej świadomości.
Oczywiście to my sami tworzymy swoje życie, ale kiedy głosimy wszem wobec co przyciągamy, co nam się nie udaje i wszystkie tego typu informacje szerszej publiczności, ta publiczność również zasila nasze myśli tą energią. Jednak to nie publiczność tworzy nam wtedy życie, ale zasila NASZE myśli (muszę to dodać żeby nie było za chwilę pytań od niektórych osób, pod tytułem "ale jak to skoro my tworzymy swoje życie?!"). Informacje te idą to pola zbiorowej świadomości. Tak samo kiedy zasilami te pola swoim lękiem np. o wojny, gwałty, uchodźców, brak książki którą chcemy kupić we wszystkich księgarniach. Pisałam kiedyś, że na pierwszym warsztacie dwupunktu usłyszałam historię o małpach. Nie pamiętam dokładnie całej historii, w każdym razie chodziło o eksperyment na dwóch wyspach. Na obu żyły małpy, ale nie miały ze sobą absolutnie żadnego kontaktu. Małpom z jednej wyspy dawano jakieś ziemniaki/bataty czy coś takiego i pokazano im jak się je obiera. Potem okazało się, że małpy z tej oddalonej wyspy, mimo braku kontaktu z tamtymi, też zaczęły te ziemniaki obierać, wiedziały jak to robić, mimo że nikt ich tego nie uczył.
Pole morficzne to kocioł wszystkiego. Wszystkich myśli powiązanych. Tak jak każdy z nas wie czym jest krzesło.
Ale oczywiście to muszą być zgodne myśli. Jeśli babka w motywatorni płacze i chce Mariana z powrotem, to my wszyscy dostajemy taką informację i razem z nią zasilamy to pole. to nie będzie tak, że ja będę chciała ananasa a kilkanaście osób, które mnie nie lubią, będą siedziały i myślały, że dostaję kilo gruszek, a wtedy ja na złość dostanę kilo gruszek (tak jak wspomniałam - każdy sam tworzy swoje życie i cudze czary-mary na moje nie wpłynie). To tak nie działa. Gdybym zaczęła tu wypisywac, że przyciągam konkretnego ananasa to każdy z Was skojarzyłby: Scarlett-ananas :lol:
Mam nadzieję, że dobrze to obrazuję.
Scarlett napisał(a):Pola morficzne to takie zbiorowe pole informacji.
Co pomyślisz kiedy powiem "krzesło"? Że to mebel na którym możesz usiąść. I nawet jeśli wystawiłabyś wszystkie krzesła z domu i udawała, że ich nie ma, inni ludzie wciąż będą je mieć i krzesła będą istnieć. Ale jeśli wszyscy ludzie na całym świecie postanowiliby, że krzeseł nie ma to one po prostu by zniknęły.
Kiedyś też wspominałam o imigrantach. Dlaczego Halinkę zaatakowali imigranci w Kolonii skoro miała dobre wibracje i inne irytujące mnie frazy? Bo pole morficzne zasilił strach przed imigrantami.
Dlaczego związek X i Y się rozpada skoro było cudownie? Bo X i Y jako para mieli już własne pole morficzne. Te pola się stwarza (np. absolwenci warsztatów Kasi i Piotra mają własne Pole). Kiedy pan Y miał jakieś obawy, pani X je przechwycała na zasadzie swoich obaw. Czuła, że coś jest nie tak i inne tego typu rzeczy. Tak jakby przeszły poprzez to pole także i na nią. Zaczęli wspólnie rezonować obawami. Związek się rozpadł.
To jest informacja, która jest gdzieś w eterze.

Scarlett napisał(a):A zagłebiając się bardziej, polecam tematykę "pół morficznych". To jest to, co pisałam dużo duzo wcześniej, a mianowicie zbiorowa świadomość, czyli wspólne wysyłanie jakiejś myśli, np. smog. Jest pole morficzne smogu i jest ono zasilane przez miliony naszych pół (one na siebie oddziaływują).

Pisałam o tym w tym wątku: viewtopic.php?f=3&t=836
Oczywiście screeny wrzuciłam na ten durny zapodaj.net czy jakoś tak i po jakimś czasie zdjęcia znikneły :/
Ale jak będę miała czas to powrzucam od nowa te screeny żeby naprawić ten wątek.
(i przestrzegam - nie wrzucajcie zdjęc na zapodaj.net!)

To nie jest tak, że nikomu nie mówię co przyciągam. Wiedzą o tym bliskie mi osoby z którymi gdzieś prywatnie sobie rozmawiam, ale nigdy nie podaję tego do zbiorowej informacji. Właśnie z wyżej wymienionych powodów. I z tego co zauważyłam, sporo osób tak właśnie robi - że nie mówi. Polecam ;)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
cabochard
Scarlett

Postprzez cabochard » 15 gru 2018, o 16:13

Dzięki za wyjaśnienie, widzę, że to grubszy temat. Do czegoś mnie zainspirowałaś :kwiatek
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez sylvinka100 » 16 gru 2018, o 23:24

Hej
Bez wywolywania burzy;) kolejne pytanie . Slucham (podsypiam) nadal, uparcie -afirmacji -i jakos po 2 tygodniach zdalam sobie sprawe ze juz dokladniej wiem czego ja w koncu chce i niezbyt podoba mi sie sama jakosc mojego nagrania -moje afirmacje sa skopiowane z ktoregos postu Scarlet. Czy mozna je delikatnie zmienic -teraz? Same tlo -uzylam dzwiekow alfa czy tekst rowniez?
sylvinka100

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 16 gru 2018, o 23:28

Ale w sensie, że co chcesz zmienić?
Jeśli chcesz czegoś innego to w każdej chwili możesz zmienić swój wybór :) W sensie, że treść.
Chyba, że chcesz zmienić jakość nagrania, to wtedy już nie. Jak już nagrałaś to "dupa", że tak powiem. Musiałabyś na nowo nagrać. W programie możesz usunąć szumy, podrasować dźwięk, dodać tło itp.
A jeśli chcesz zmienić tło, a zostawić treść to też możesz. Ale wtedy musisz mieć nagranie sprzed złożenia. Ja tak robię, że nagranie głosu (już odszumione) zapisuję na kompie gdyby mi się czasem zachciało zmiany tła. bo jak już połączyłaś w programie to nie rozdzielisz.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez sylvinka100 » 17 gru 2018, o 00:00

Ok dziekuje . Chcialam troszke "podrasowac tresc" i tu musze sie najzwyczajniej przyznac ze ,dobor slow wydaje sie byc ,jak dla mnie , nie w tej kolejnosci .Napewno ma na to wplyw ze nie uzywam jezyka Polskiego na codzien od prawie 20tu lat . Chcialabym to sobie "uproscic"
Ale moge tez zostac przy nagraniu ktore juz mam i zrobic to po 21dnich .
A przy okazji ;) jakies porady na afirmacje typu : slodycze mi mnie smakuja lub papierosy maja okropna won ?
sylvinka100

Postprzez Scarlett » 17 gru 2018, o 00:14

Oczywiście, afirmacje powinny brzmieć dla Ciebie jak najlepiej. To z forum to tylko przykłady.
Z papierosami ok. Ze słodyczami staraj się nie używać słowa "nie". Inaczej ułóż to zdanie ;)
Silva ma super propozycje afirmacji jeśli chodzi o papierosy, bo tam jedną z technik jest właśnie rzucanie nałogów. A to oczywiście można przekształcić na wszystko inne ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez sylvinka100 » 17 gru 2018, o 00:17

Super poszperam i poczytam . Dziekuje jeszcze raz .
sylvinka100

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP